ارتباط با مجموعه نورنگار در فضای مجازی
رویدادهای عکاسی  را در صفحات اینستاگرام نورنگار دنبال کنید

اینستاگرام مجله عکس نوریاتو
رویدادهای عکاسی  را در صفحات اینستاگرام نورنگار دنبال کنیدReviewed by نورنگار on Dec 4Rating: 5.0رویدادهای عکاسی  را در صفحات اینستاگرام نورنگار دنبال کنید | مجله عکس نوریاتوبرای دنبال کردن فعالیت‌های مجموعه نورنگار در شبکه اجتماعی اینستاگرام می‌توانید به دو صفحه مختلف این مجموعه سر بزنید. آدرس این صفحات را در ادامه خواهید خواند

نوریاتو: برای دنبال کردن فعالیت‌های مجموعه نورنگار در شبکه اجتماعی اینستاگرام، می‌توانید به دو صفحه مختلف این مجموعه سر بزنید. در صفحه noornegar عکس‌های ارسالی از سوی مخاطبان نورنگار به نمایش گذاشته می‌شود و در صفحه noornegarclub مطالب گسترده‌ای از دنیای عکاسی و همچنین خدمات نورنگار را خواهید یافت.

 

به گزارش مجله عکس نوریاتو، مجموعه نورنگار در فضای مجازی نیز ارتباط مستمری با مخاطبان خود دارد و علاقه‌مندان به دنیای عکاسی می‌توانند آخرین اخبار حوزه تکنولوژی یا تازه‌ترین رویدادها در زمینه عکاسی را در این صفحات دنبال کنند.

 

یکی از پرمخاطب‌ترین راه‌های ارتباطی نورنگار با جامعه عکاسان و علاقه‌مندان، صفحه اینستاگرام noornegarclub است که با مراجعه به آدرس الکترونیکی https://www.instagram.com/noornegarclub/ قابل دسترسی است.

 

در این صفحه آخرین اخبار دنیای عکاسی، مجموعه عکس‌های برگزیده ایران و جهان و نکات آموزشی در حوزه عکاسی حرفه‌ای در کنار معرفی محصولات نورنگار، تخفیف‌های ویژه و همچنین اطلاعات دوره‌های آموزشی عکاسی به اشتراک گذاشته می‌شود. مخاطبان نورنگار می‌توانند از طریق دایرکت این صفحه نیز با این مجموعه در ارتباط باشند.

 

اما در کنار این صفحه، صفحه دیگری با عنوان noornegar  و آدرس الکترونیکی https://www.instagram.com/noornegar/ نیز در اینستاگرام ایجاد شده است که در آن تصاویر ارسالی از سوی همراهان نورنگار به اشتراک گذاشته می‌شود و به صورت دوره‌ای نیز مسابقات مختلفی میان عکاسان و علاقه‌مندان به عکاسی از طریق آن برگزار می‌شود.

 

علاقه‌مندان برای نمایش عکس‌‌های خود به این صفحه می‌توانند آثار خود را به همراه نام عکاس، مکان عکس، مشخصات دوربین و لنز و یوزر اینستاگرام خود را به آی‌دی تلگرام @noornegarpr ارسال کنند.

 

اگر صفحه اینستاگرامی noornegar را روی عکس‌های خود تگ کنید نیز عکس‌هایتان در آرشیو این صفحه به نمایش درخواهد آمد و همراهان نورنگار نیز می‌توانند درباره آن‌ها نظر بدهند.

 

دیدگاه شما