حراج هفتگی نورنگار
سه شنبه طلایی ۱۴ آذرماه: فلاش های اکسترنال از برندهای معتبر

سه شنبه طلایی مجله عکس نوریاتو
سه شنبه طلایی 14 آذرماه: فلاش های اکسترنال از برندهای معتبرReviewed by نورنگار on Nov 30Rating: 5.0سه شنبه طلایی 14 آذرماه: فلاش های اکسترنال در برندهای معتبر | مجله عکس نوریاتوسایت نورنگار، در حراج هفتگی سه شنبه طلایی یکی از گروه‌های کالایی فروشگاه‌های زنجیره ای و آنلاین خود را با قیمت خرید عرضه می کند.

نوریاتو: نورنگار، در حراج هفتگی سه شنبه طلایی یکی از گروه‌های کالایی فروشگاه‌های زنجیره ای و آنلاین خود را با قیمت خرید عرضه می کند. لیست این پیشنهادات تخفیفی در پایگاه اطلاع رسانی نورنگار قابل مشاهده است.

 

به گزارش مجله عکس نوریاتو، در سه‌شنبه‌های طلایی هر هفته کالاهای مختلفی از جمله تجهیزات حرفه‌ای عکاسی، انتشارات عکاسی و لوازم جانبی مربوط عرضه می‌شود که شامل تخفیف‌های تا سی درصدی خواهد بود.

 

در سه‌شنبه‌ طلایی هفته آینده ۱۴ آذرماه، فلاش هاى اکسترنال قابل نصب روی دوربین، در برند هاى nissin, nikon, canon, godox, hahnel ارائه شده است که مناسب برای عکاسی در نور کم و خارج از استودیو برای همه نوع عکاسی است. لیست این محصولات را می‌توان در صحفه سه‌شنبه طلایی مشاهده کرد.

 

همچنین اطلاعات بیشتر درباره فلاش‌های اکسترنال و پرتابل را برای انتخاب و بررسی جزییات فنی می‌توان در سایت نورنگار مطالعه کرد.

دیدگاه شما