از ابتدای دی ماه
نورنگار پریم؛ طرح تعویض دوربین‌های حرفه‌ای در نورنگار

نورنگار پریم مجله عکس نوریاتو
نورنگار پریم؛ طرح تعویض دوربین‌های حرفه‌ای در نورنگارReviewed by نورنگار on Dec 5Rating: 5.0نورنگار پریم ؛ طرح تعویض دوربین‌های حرفه‌ای در نورنگار | مجله عکس نوریاتومجموعه نورنگار از ابتدای دی‌ماه با اجرای طرح نورنگار پریم فرصت ویژه‌ای در اختیار عکاسانی قرار می‌دهد که قصد به روز کردن دوربین و لنزهای خود را دارند.

نوریاتو: مجموعه نورنگار از ابتدای دی‌ماه با اجرای طرح نورنگار پریم فرصت ویژه‌ای در اختیار عکاسانی قرار می‌دهد که قصد به روز کردن دوربین و لنزهای خود را دارند. به این ترتیب، عکاسان می‌توانند با تحویل دوربین‌های قدیمی خود، با شرایط ویژه‌ای دوربین یا لنز نو خریداری و در واقع آن‌ها را تعویض کنند. جالب اینکه خرید این تجهیزات جدید با شرایط اقساطی هم ممکن است که در ادامه جزئیات این طرح را می‌خوانید.

 

به گزارش مجله عکس نوریاتو، در آستانه سال ۲۰۱۸ بسیاری از عکاسان به دنبال به روز کردن دوربین‌های قدیمی خود با آخرین مدل‌های عرضه شده در بازار هستند که طرح نورنگار پریم می‌تواند بهترین فرصت برای تعویض تجهیزات قدیمی با تازه‌ترین مدل‌های بازار باشد. همچنین عکاسانی که به دنبال فروش دوربین‌های قدیمی اما قابل استفاده خود را به قیمت منصفانه‌ای هستند، می‌توانند از این فرصت ویژه استفاده کنند.

 

عکاسان برای استفاده از این طرح، می‌توانند دوربین‌ یا لنز‌های قدیمی خود را در صورت وجود در لیست نورنگار پریم به نورنگار تحویل دهند که پس از تعیین قیمت این تجهیزات توسط کارشناسان نورنگار، هزینه برآورد شده به عنوان اعتبار عکاسان در نظر گرفته می‌شود. این اعتبار برای خرید دوربین جدید محاسبه می‌شود و عکاسان گرامی می‌توانند کالای مورد نظر را از بین کالاهای موجود در فروشگاه‌های نورنگار انتخاب کنند و باقیمانده مبلغ خرید ‌را به صورت نقد یا اقساطی پرداخت کند که شرایط خرید اقساطی در سایت نورنگار قابل مشاهده است.

 

دوربین‌های خریداری شده توسط نورنگار نیز به بخش سرویس ارجاع داده می‌شوند و پس از سرویس کامل با گارانتی نورنگار، در دسترس مشتریانی قرار می‌گیرند که قصد خرید تجهیزات دست دوم از نورنگار پریم را دارند.

 

علاقه‌مندان به استفاده از طرح نوسازی تجهیزات عکاسی نورنگار، پس از مراجعه به کارشناسان قیمت‌گذاری برای تحویل دوربین یا لنز قدیمی‌ خود، دو درصد از مبلغ کارشناسی را پرداخت و تجهیزات را در اختیار نورنگار قرار می‌دهند، پس از آن به ترتیبی که در بالا آورده شد می‌توانند از اعتبار خود برای خرید تجهیزات جدید استفاده کنند.

 

لیست دوربین‌ و لنزهای طرح نوسازی نورنگار، به زودی در بخش نورنگار پریم اطلاع‌رسانی خواهد ‌شد.

 

دیدگاه شما