حراج هفتگی نورنگار
سه شنبه طلایی ۲۶ دی‌ماه: تخفیف دوربین‌های DSLR کانن

سه شنبه طلایی مجله عکس نوریاتو
سه شنبه طلایی 26 دی‌ماه: تخفیف دوربین‌های DSLR کاننReviewed by نورنگار on Jan 11Rating: 5.0سه شنبه طلایی 26 دی‌ماه: تخفیف دوربین‌های DSLR کانن | مجله عکس نوریاتومجموعه نورنگار، در حراج هفتگی سه شنبه طلایی کالاهای متنوعی را با تخفیف ویژه‌ای ارائه می‌کند، این کالاها با قیمت خرید در فروشگاه‌های زنجیره‌ای نورنگار و به صورت آنلاین قابل خریداری هستند. لیست این پیشنهادات تخفیفی را در سایت نورنگار ببینید.

نوریاتو: مجموعه نورنگار، در حراج هفتگی سه شنبه طلایی کالاهای متنوعی را با تخفیف ویژه‌ای ارائه می‌کند، این کالاها با قیمت خرید در فروشگاه‌های زنجیره‌ای نورنگار و به صورت آنلاین قابل خریداری هستند. لیست این پیشنهادات تخفیفی را در سایت نورنگار ببینید.

 

به گزارش مجله عکس نوریاتو، در سه شنبه طلایی نورنگار هر هفته کالاهای مختلفی از جمله تجهیزات حرفه‌ای عکاسی، انتشارات عکاسی و لوازم جانبی مربوط عرضه می‌شود.

 

در حراج این هفته ۲۶ دی‌ماه، دوربین‌های DSLR کانن به صورت کیت ارائه می شود که برخی از پردرخواست‌ترین مدل های این دوربین را در لیست تخفیف فوق العاده نورنگار پیدا می کنید.

 

نکته جالب توجه اینجاست که تمامی این دوربین ها علاوه بر تخفیف داراى گارانتى و بیمه ١۵ ماهه رایگان نیز هستند و برای دیدن جزئیات کامل آن ها نیز می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

 

همچنین برای خرید این دوربین ها علاوه بر این که می توانید به شعبه های فروشگاه نورنگار مراجعه کنید، می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین نیز در سایت نورنگار  ثبت کنید و به سرعت کالای مورد نظر را تحویل بگیرید.

 

این پیشنهادات تخفیفی از میان پردرخواست‌ترین کالاها انتخاب شده است و فقط سه‌شنبه‌ها می‌توانید از این تخفیف برخوردار شوید.

دیدگاه شما