آموزشگاه شیدنگار، بهترین انتخاب برای ورود به دنیای هنر

آموزشگاه شیدنگار

 

 

آموزشگاه شیدنگار با حضور استادان برجسته و چهره‌های شناخته‌شده، در دو حوزه آموزش عکاسی و آموزش هنرهای سینمایی فعالیت می‌کند.

 

آموزش عکاسی:

 

در نخستین گام علاقه‌مندان به عکاسی، با گذراندن دوره‌های آموزش «عکاسی مقدماتی» می‌توانند به دنیای عکاسی وارد شوند و پس از آن با شرکت در دوره‌های آموزش «عکاسی پیشرفته» قدم‌های جدی‌تری در این‌راه بردارند.

 

پس از گذراندن این کلاس‌ها، هنرجویان می‌توانند در دوره‌های تخصصی‌تری شامل عکاسی تئاتر، عکاسی سینما، عکاسی معماری، عکاسی مستند، عکاسی استودیویی و همچنین دوره‌های آموزش نورپردازی شرکت کنند.

 

همچنین برگزاری کارگاه‌های انتقال تجربه با حضور چهره‌های برجسته و تورهای عکاسی نیز از دیگر فعالیت‌های بخش آموزش عکاسی آموزشگاه شیدنگار است.

 

آموزش هنرهای سینمایی:

 

آموزشگاه شیدنگار با دعوت از چهره‌های محبوب و با تجربه سینمایی و تلویزیونی، در رشته‌های مختلف هنرهای سینمایی نیز دوره‌های تخصصی برگزار می‌کند.

 

این دوره‌های آموزشی شامل رشته‌هایی چون بازیگری، گویندگی و اجرا، برنامه‌سازی تلویزیون، کارگردانی، فیلم‌نامه‌نویسی، تدوین و گریم می‌شود.

 

کارگاه‌های انتقال تجربه نیز در بخش آموزش هنرهای سینمایی با حضور چهره‌های شناخته شده سینما و تلویزیون برگزار می‌شود.

 

علاقه‌مندان برای حضور در این دوره‌ها می‌توانند به سایت آموزشگاه شیدنگار به نشانی http://sheednegar.com مراجعه کنند، یا برای ثبت‌نام حضوری با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۳۴۵۶۳۳ تماس حاصل کنند.

 

آموزشگاه شیدنگار در خیابان مفتح جنوبی، روبروی ورزشگاه شهید شیرودی، انتهای خیابان اردلان، پلاک ۲۴ طبقه اول واقع شده است.