موضوعات مهم

ویدئو: آموزش فیلمبرداری با دوربین‌های کانن – بخش سه

فیلمبرداری با دوربین کانن

این روزها بسیاری از خریداران دوربین‌های رده‌بالای کانن مانند Canon EOS 5D Mark IV یا EOS 5D Mark III، از این دوربین‌ها برای پروژه‌های فیلم‌برداری صنعتی یا مجالس استفاده می‌کنند. امکانات و قابلیت‌های بالای این دوربین‌ها به حدی است که در بسیاری از موارد عملا جایگزین دوربین‌های فیلم‌برداری حرفه‌ای شده‌اند. اما عکاسان تازه‌کار که از دوربین‌های DSLR رده متوسط کانن استفاده می‌کنند، اغلب از قابلیت‌های فیلم‌برداری فوق‌العاده در این دوربین‌ها غافل می‌مانند. خیلی از این کاربران، تصور می‌کنند فیلمبرداری با دوربین کانن خیلی مشکل است و مربوط به فیلم‌برداران حرفه‌ای می‌شود.
در این رابطه، نورنگار با افتخار مجموعه‌ آموزشی ویدئویی از وب‌سایت B&H را تقدیم می‌کند که به طور کامل در گروه تولید محتوای نورنگار گردآوری و ترجمه شده است. در این مجموعه آموزشی، مدرسان حرفه‌ای B&H و Canon در کنار یکدیگر، به صورت گام‌به‌گام، نحوه کار و امکانات فیلمبرداری با دوربین کانن مانند ۱۰۰D، ۷۰۰D یا ۷۵۰D را توضیح می‌دهند.

 

فیلمبرداری با دوربین کانن

 

شما در این مجموعه سه‌بخشی یاد می‌گیرید که چطور از پایه، با دوربین DSLR کانن فیلم بگیرید، تنظیمات فیلم‌برداری را تغییر دهید و نهایتا چطور ویدئو‌های گرفته شده را ویرایش کنید. تماشای این ویدئو را به تمامی علاقه‌مندان به فیلمبرداری با دوربین کانن عکاسانی که از دوربین‌های DSLR کانن استفاده می‌کنند پیشنهاد می‌کنیم.

[porto_content_box border_yop_color_”yellow”]

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر

پربازدیدترین ها