موضوعات مهم

اریک جوهانسون، دنیای تصاویر ذهنی مروری بر زندگی و آثار عکاس پیشروی چک

اریک جوهانسون، دنیای تصاویر ذهنی

ترجمه اختصاصی نوریاتو: اریک جوهانسون هنرمند عکاسی است که در جمهوری چک به دنیا آمده است اما در سوئد زندگی و کار می کند. او هم بر روی پروژه های شخصی اش کار می کند و هم پروژه هایی که مشتریانش از سراسر دنیا به او سفارش می دهند انجام می دهد.

 

به گزارش مجله نوریاتو، اریک در عکاسی هایش لحظه ها را شکار نمی کند، بلکه ایده ها را شکار می کند. او با کمک دوربین عکاسی اش و فتوشاپ کردن عکس ها آثاری فوق العاده و منحصر به فرد را در معرض تماشا می گذارد. هدف او این است که واقعیت ها را تا حد ممکن به نمایش بگذارد.عکاسی برای وی روشی برای گردآوری و به تصویر کشیدن ایده های ذهنی اش برای حل مشکلات جهانی است. برخی عکس های اوممکن است از صدها تصویر مختلف تشکیل شده باشند. او عکس هایش را به همان شکلی که در ذهن دارد به تصویر می کشد.

 

عکس های اریک جوهانسون مانند عکس های معمولی نیستند. آثار شخصی او ترکیب پیچیده ای از عکس هایی است که در ذهنش خلق کرده است.اریک جوهانسون بیشتر عکاس به حساب می آید تا رتوش کار و این حرفه به او توانایی خلق تمام چیزهای قابل تصور را داده است.

 

او درک درستی از هر مرحله از روند کاری اش دارد و تمام مراحل از طرح تا خلق نهایی تصویر را در کنترل خود دارد و برای اطمینان از نتیجه واقعی آنها را بارها بررسی کرده و با کیفیت عالی خلق می کند.

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر