بالن های بریستول

بالن های بریستول

نوریاتو: فستیوال بین المللی بالن بریستول انگلیس، بزرگترین مسابقه سالانه اروپا در زمینه بالن های هوای گرم است که هر ساله بیش از ۱۳۰ بالن هوای گرم را از سراسر جهان در آن شرکت می کنند. حضور بالن های رنگارنگ و طبیعت زیبای بریستول صحنه های بسیار چشم نوازی را برای تماشاگران و رقابت کنندگان رقم می زند. عکس‌های مت کردی از این رویداد را ببینید.

به گزارش مجله نوریاتو، این رویداد زیبا هر سال به مدت چهار روز در ماه اگوست در محوطه قصر اشتون کورت در حومه بریستول در جنوب غربی انگلستان و بصورت کاملا رایگان برگزار می گردد.

 

این رویداد برای اولین بار در سال ۱۹۷۹ برگزار شده  و در حال حاضر یکی از بزرگترین بزرگترین رقابت در نوع خود در اروپا است. در روز جشنواره، جمعیتی بیش از صد هزار نفر جمعیت برای تماشای بالن ها در محوطه اشتون کورت گرد هم می آیند که یکی از بزرگترین گردهمایی های انسانی در اروپاست.شروع پرواز بالن ها هر روز در دو نوبت در ساعت ۶ صبح و ۶ بعد از ظهر با توجه  به شرایط آب و هوایی انجام می شود.

 

مت کردی (Matt Cardy) عکاس انگلیسی آژانس گتی ایمجز (Getty Images) در این رویداد حاضر بوده که عکسهایش را در ادامه می بینید:

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر