مادر روسی، النا شومیلوا راز های عکاسی از کودکانش را به اشتراک می گذارد
عکاسی مادرانه

النا شومیلوا عکاسی از کودک مجله عکس نوریاتو
عکاسی مادرانهReviewed by نوریاتو on Sep 13Rating: 5.0النا شومیلوا عکاسی مادرانه | عکاسی از کودک | عکاسی استیج | مجله عکس نوریاتوالنا شومیلوا پیش از آن که عکاس باشد، یک مادر است، این روزها بعنوان یک عکاس شناخته می شود که تجربه های مادرانه خود از کودکانش را در اینستاگرام منتشر می کند.

نوریاتو: النا شومیلوا پیش از آن که عکاس باشد، یک مادر است، اما این روزها بعنوان یک عکاس روس شناخته می شود که تجربه های مادرانه خود از زندگی روزمره کودکانش را در اینستاگرام منتشر می کند و اتفاقا با استقبال چشمگیری هم مواجه شده است.

 

به گزارش مجله نوریاتو، عکس های مستند او از دو پسرش، یاروسلاو و وانیا در حال بزرگ شدن، کاوش و تجربه ی کودکی در خارج از مزرعه شان، بسیار جادویی است و قلب و احساس آنهایی که این عکسها را مشاهده کردند، ربوده است. النا با استفاده ی استادانه از نور، احساس و نوستالژی، عکس های خلق کرد که پسرانش را پر از هیجان، سبکبار و خوشحال نشان می داد.

 

چند سال بعد، النا و خانواده اش به یک منطقه ی ییلاقی نقل مکان کردند. جایی به دور از سروصدای شهر که پسرانش بتوانند به طبیعت نزدیک تر باشند و با گام های آرام تری زندگی را تجربه و کاوش نمایند. زندگی آرام تر برای آنها مناسب تر بود و النا ماجراجویی های روزانه ی آنها را ثبت می کرد. در همین حال، پتر، سومین پسر النا به دنیا آمد .

 

النا درباره عکسهایش می گوید: «هنگامی که صحبت از نحوه ایجاد عکس های من است، صحبت از تعادل تسلط بر موقعیت است؛ داستان، کادربندی، و از دست دادن آن تسلط، و در نتیجه رها کردن آن موقعیت جهت ثبت طبیعی آن… من معتقدم که همگی ما نیاز داریم که چیزی واقعی را ببینیم و به قهرمانان اجازه دهیم خودشان دست به کار شوند.»

 

از آنجا که عکس های او به سرعت منتشر شدند، می توان حجم زیاد نامه هایی که النا دریافت کرد را تصور نمود، نامه هایی با موضوع نظرخواهی از او و یا تحسین آثار او. در ویدئوی دوم، النا به ۴ نکته در عکاسی از کودکان اشاره می کند، که عبارتند از: چگونه از کودکان عکاسی کنیم که طبیعی به نظر بیایند نه در حالی که ژست گرفته اند؛ عکاسی از کودکان سنین مختلف؛ چه نوع لباس هایی تاثیر بیشتری دارند؛ و عکاسی از کودکان در کنار حیوانات خانگی.

 

دیدگاه شما