موضوعات مهم

۲۴ ساعت از ۹۰ سالگی ۲۴ساعت وقت گذرانی سیمونا بنونا با عمه سارا

۲۴ ساعت از ۹۰ سالگی

نوریاتو: سیمونا بنونا عکاس ایتالیایی است که به عنوان معلم و طراح گرافیک نیز فعالیت می کند. بنونا که در خانواده ای هنرمند بزرگ شده ، پس از پایان تحصیلات دبیرستانی در ایتالیا به دانشگاه پاریس رفته است.

 

به گزارش مجله نوریاتو، سیمونا بنونا تا کنون چندین نمایشگاه از عکس هایش در کشورهایی همچون ایتالیا، آمریکا، کانادا، فرانسه، استرالیا، آرژانتین، ترکیه، سوئیس و دانمارک برگزار کرده و تا کنون برنده جوایز مختلفی هم کسب شده است.  عکس های او همچنین در مجلات مشهور عکاسی نیز به چاپ رسیده است.

 

این پروژه عکاسی سیمونا بنونا، حاصل گذراندن ۲۴ساعت از روز در کنار شخصیت پرجنب و جوشی به نام عمه سارا است. عمه سارا هرگز ازدواج نکرده و تا ۲۰ سال پیش با پدر و مادرش زندگی می کرده است و اکنون با خواهر کوچکترش زندگی می کند.

 

سارا تا میانسالی هیچ وقت به خاطر گذران امور زندگی اش کار نکرد. اما در سن چهل سالگی تصمیم گرفت که  تدریس کند و فعالیت هایی مثل قلاب دوزی، کیک پختن و کارهای خیریه را انجام دهد .حالا که او در دهه نود زندگیش است تمام روز وقتش پر است.

 

بنونا می گوید: سارا نشان دهنده فردی است که بین گذشته و حال زندگی می کند و من شیفته شخصیت افرادی هستم که تلاش می کنند از دوران گذشته خودشون به حال بیایند.

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر

پربازدیدترین ها