رابرت بوسچ؛ زیبایی های هیمالیا

رابرت بوش مجله عکس نوریاتو
رابرت بوسچ؛ زیبایی های هیمالیاReviewed by نوریاتو on Oct 10Rating: 5.0رابرت بوسچ زیبایی های هیمالیا | عکاسی طبیعت | عکاسی محیط زیست | مجله عکس نوریاتورابرت بوسچ عکاس، راهنمای کوهستان و استاد جغرافیا از دانشگاه زوریخ است که به مدت بیش از 30 سال به عنوان عکاس آزاد در ژانر عکاسی طبیعت کار کرده است.

نوریاتو: رابرت بوسچ عکاس، راهنمای کوهستان و استاد جغرافیا از دانشگاه زوریخ است که به مدت بیش از ۳۰ سال به عنوان عکاس آزاد در ژانر عکاسی طبیعت کار کرده است. او او همچنین تجربیات درخشانی در عکاسی صنعتی – تبلیغاتی و فتوژورنالیسم داشته و بسیاری از آثارش روزنامه‌ها و مجلاتی چون استرن، جئو، اشپیگل، نشنال جئوگرافیک، منتشر کرده است.

 

به گزارش مجله نوریاتو، رابرت بوسچ کتابی از عکسهای طبیعت خود به نام “Mountaineering – The Temptation of The Unknown” منتشر کرده و برنده جایزه بین المللی کتاب کوهنوردی شده است.

 

رابرت بوسچ که سفیر برند نیکون و یکی از تست کنندگان همیشگی این برند است تا کنون آثارش را در چندین گالری، موزه و نمایشگاه ارائه کرده است.

 

به عنوان یک صخره نورد و کوه نورد او با بسیاری از صعودهای دشوار از کوه در بسیاری از نقاط سراسر جهان آشنا است. او در سال ۲۰۰۱  به عنوان عکاس و فیلمبردار به قله اورست صعود کرد. او عکس‌های جذاب و بسیار زیبایی را در صعودهای بسیار دشوار به ثبت رسانده که در زیر تعدادی از آنها را مشاهده خواهید کرد.

 

عکسهای رابرت بوسچ از صعود به قله اورست

دیدگاه شما