موضوعات مهم

بونامز شاهکارهای عکاسی قرن بیستم حراج می‌کند عکس‌های برجسته قرن بیستم در حراج بونامز

بونامز شاهکارهای عکاسی قرن بیستم حراج می‌کند

نوریاتو: حراج بین المللی بونامز عکس‌های برجسته‌ای از هنر قرن بیستم را به حراج می‌گذارد. این حراج در دوم اکتبر در لندن برگزار می‌شود.

 

به گزارش مجله عکس نوریاتو، در این حراج آثاری از هنر قرن بیستم عکاسی به فروش می‌رود. در این میان عکس‌هایی از آنسل آدامز (۱۹۸۴-۱۹۰۲) با قیمت پیشنهادی ۱۵۰ تا ۲۵۰ هزار دلار، روی دِکاراوا (۲۰۰۹-۱۹۱۹) ۵۰ تا هفتاد هزار دلار، یوگن آتگت (۱۹۲۷-۱۸۵۷) ۵۰ تا هفتاد هزار دلار، ادوارد وستون (۱۹۵۸-۱۸۸۶) ۳۵ تا ۴۵ هزار دلار و رچارد اوِدون (۲۰۰۴-۱۹۲۳) با ۳۰ تا ۵۰ هزار دلار رویت می‌شود.

 

حراج بونامز در سال ۱۷۹۳ تاسیس شد و در حال حاضر یکی از یزرگ‌ترین و معتبرترین حراجی های هنر و عتیقه‌جات در سطح دنیا است. حراجی فعلی در سال ۲۰۰۱ از تلفیق دو حراج‌خانه بونامز و بروکس با حراجی فیلیپس  (Bonhams & Brooks and Phillips Son & Neale) شکل گرفته و امروز بیشترین پیشنهادات فروش را نسبت به رقبای خود از طریق دو سالن حراج در لندن و چندین سالن در جاهای دیگر از جمله نیویورک، لوس‌آنجلس، سان فرانسیسکو و … دارد. برای آشنایی بیشتر با این حراجی، اطلاع از برنامه های حراج‌ها و دریافت کاتالوگ حراج به www.bonhams.com مراجعه کنید.

 

گزیده ای از عکسهای ارائه شده در حراج بونامز را در ادامه می بینید:

حراج بونامز مجله عکس نوریاتو

آنسل آدامز (۱۹۸۴-۱۹۰۲) ۱۵۰ تا ۲۵۰ هزار دلار

 

حراج بونامز مجله عکس نوریاتو

روی دکاراوا (۲۰۰۹-۱۹۱۹) ۵۰ تا هفتاد هزار دلار

 

حراج بونامز مجله عکس نوریاتو

یوگن آتگت (۱۹۲۷-۱۸۵۷) ۵۰ تا هفتاد هزار دلار

 

حراج بونامز مجله عکس نوریاتو

ادوارد وستون (۱۹۵۸-۱۸۸۶) ۳۵ تا ۴۵ هزار دلار

 

حراج بونامز مجله عکس نوریاتو

رچارد اودون (۲۰۰۴-۱۹۲۳) ۳۰ تا ۵۰ هزار دلار

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر

پربازدیدترین ها