موضوعات مهم

برنامه‌های دو روز اول همایش «۱۰ روز با عکاسان»

برنامه‌های دو روز اول همایش «۱۰ روز با عکاسان»

نوریاتو: جدول برنامه‌های ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان شامل کارگاه‌ها، نشست‌های تخصصی، نمایش فیلم و نگاه شخصی منتشر شد.

 

به گزارش مجله عکس نوریاتو، در این دوره همایش ۲۸ برنامه در بخش نگاه شخصی، ۱۳ کارگاه تخصصی و ۱۶ نشست و سخنرانی برگزار می شود و پنج فیلم نمایش داده می شود.

 

ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان ساعت ۱۸ چهارشنبه ۱۵ آذرماه در خانه هنرمندان ایران با گشایش نمایشگاه عکس انجمن عکاسان سینمای ایران، انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران، انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران، انجمن عکاسی میراث فرهنگی، انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس و انجمن عکاسان خانه تئاتر و نمایشگاه عکس استان های خراسان و آذربایجان غربی آغاز می شود.

 

در دومین روز همایش در روز پنجشنبه ۱۶ آذر ماه کارگاه فضاسازی استودیو با نورهای لوکی (یدالله ولی زاده) ساعت ۱۰ تا ۱۲ و کارگاه مراحل پست پروداکشن در  عکس های فضاسازی تبلیغاتی(ساسان پناهی) ساعت ۱۲ تا ۱۴ برگزار می شود. نشست زنان و عکاسی جنگ در ایران با حضور مریم کاظم زاده، فرهاد سلیمانی و مرضیه غبیشی ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰، نمایش فیلم “زمان مناسب، مکان مناسب” به کارگردانی کریس رود لی ساعت ۱۶:۴۵ و نشست زنان و عکاسی جنگ در جهان با حضور اسماعیل عباسی و مریم کهوند ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰ برنامه های دیگر دومین روز همایش در روز پنجشنبه است.

 

در بخش نگاه شخصی در روز پنجشنبه ۱۶ آذرماه، آریادخت جهانبخشیان با عنوان”گلی” از بوشهر ساعت ۱۵:۳۰، مریم آل مومن دهکردی با عنوان “سلیمان، مهناز و علی” از شهرکرد ساعت ۱۶:۳۰، شقایق مرادیان نژاد با عنوان “جغرافیای نیلی” از تهران ساعت ۱۷:۳۰ و کیارنگ علایی با عنوان “نمایشگاه اربن” از مشهد ساعت ۱۸:۳۰ تجربه های خود را در بخش نگاه شخصی بیان می کنند.

 

ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان ۱۵ تا ۲۴ آذرماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر

پربازدیدترین ها