موضوعات مهم

عکس روز: نمایشگاه هوایی سنگاپور ۲۰۱۸

عکس روز: نمایشگاه هوایی سنگاپور ۲۰۱۸

نوریاتو: نمایشگاه هوایی یا ایرشو سنگاپور که قبلا به نام نمایشگاه هوایی چانگی شناخته می شد نمایشگاهی دوسالانه است که از سال ۲۰۰۸ در سنگاپور برگزار می شود.

 

به گزارش مجله عکس نوریاتو، این نمایشگاه هوایی سنگاپور در رده بزرگترین ایرشوهای جهان از جمله ایرشوی لوبورژه پاریس در فرانسه و ایرشوی فارنبرو در انگلستان، ایرشو دبی در امارات متحده عربی, ایروشو ماکس در روسیه  قرار دارد. که هر کدام از آنها با توجه به اینکه قراردادهای مهمی در این رویدادها منعقد شده و محصولات جدیدی به نمایش در می‌آید، از اهمیت خاص و بسزایی برخوردار هستند.

 

در نوامبر سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی بود که نمایشگاه هوایی دوبی (Dubai Airshow ۲۰۱۷) برگزار شد و فرصت‌های خوبی را برای صاحبان صنعت هواپیماسازی، خریداران و شرکت‌های هواپیمایی برای عقد قراردادهای تجاری فراهم آورد.

 

نمایشگاه هوایی سنگاپور ۲۰۱۸ در نخستین روز خود میزبان تیم‌های تخصصی به منظور نمایش‌های هوایی جذابی خواهد بود که در این رویداد، روزهای ششم تا ۹ فوریه برای عقد قراردادهای تجاری و روزهای ۱۰ و ۱۱ فوریه برای بازدید افراد علاقمند و شهروندان عادی در نظر گرفته شده است.

 

همچنین برآورد می‌شود که بیش از ۱۳۰ هزار بازدیدکننده و شرکت‌کننده از ۵۰ کشور جهان در این رویداد هوایی شرکت کنند.

 

انتظار می‌رود غول‌های هواپیماسازی جهان همچون بوئینگ آمریکا و ایرباس اروپا حضور قدرتمندانه و موفقیت‌آمیزی در این نمایشگاه به عمل بیاورند و در نتیجه قراردادهای بزرگی را با ایرلاین های مختلف در سراسر جهان منعقد کرده و به مرحله اجرا در بیاورند

 

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر

نظرات کاربران ( 1 نظر )
  • نوید 2018-02-06 در 18:50

    شما سایت به این خوبی داشتید و نشون نمی دادید؟!!!!!!؟
    چرا توی صفحه اول سایت نورنگار هیچ نشانه ای از این مطالب درجه یک نیست من امروزخیلی تصادفی اینجا رو پیدا کردم، دستتون درد نکنه

    پاسخ دادن

پربازدیدترین ها