باغ موزه قصر میزبان 100 اثر برگزیده جشنواره نورنگار شد
جوایز نفیس جشنواره نورنگار به برندگان اهدا می شود

جشنواره نورنگار مجله عکس نوریاتو
جوایز نفیس جشنواره نورنگار به برندگان اهدا می شودReviewed by نورنگار on Feb 7Rating: 5.0باغ موزه قصر میزبان 100 اثر برگزیده جشنواره نورنگار شد | مجله عکس نوریاتوهمزمان با برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه جشنواره نورنگار شش برنده نهایی این جشنواره با حضور هیات داوران، دبیر جشنواره و مدیرعامل مجموعه نورنگار و برخی از چهره‌های سرشناس رشته عکاسی معرفی خواهند شد. این نمایشگاه 24 بهمن‌ماه در تالار ملک‌الشعرای بهار باغ موزه قصر گشایش می‌یابد.

نوریاتو: همزمان با برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه جشنواره نورنگار شش برنده نهایی این جشنواره با حضور هیات داوران، دبیر جشنواره و مدیرعامل مجموعه نورنگار و برخی از چهره‌های سرشناس رشته عکاسی معرفی خواهند شد. این نمایشگاه ۲۴ بهمن‌ماه در تالار ملک‌الشعرای بهار باغ موزه قصر گشایش می‌یابد.

 

به گزارش مجله عکس نوریاتو، آثار برگزیده نمایشگاه جشنواره عکس نورنگار، از میان ۳۷۷۰ اثر ارسال شده به دبیرخانه جشنواره انتخاب شده‌اند که از ۱۰۰ عکس راه‌یافته به بخش نمایشگاه و کتاب جشنواره، ۷۰ عکس مربوط به بخش «ایران من» و ۳۰ عکس نیز مربوط به بخش «بناهای باستانی و تاریخی ایران» هستند.

 

داوری آثار این دوره را اسماعیل عباسی، ابراهیم حقیقی و محمد ستاری بر عهده داشتند که به همراه برخی از چهره‌های شناخته‌شده رشته عکاسی، محمد فروغی مدیرعامل مجموعه نورنگار و مسعود افشانی دبیر جشنواره عکس نورنگار در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه حضور خواهند یافت.

 

همزمان با مراسم افتتاحیه نمایشگاه، شش برنده نهایی شامل سه برنده در بخش «ایران من» و سه برنده در بخش «بناهای باستانی و تاریخی ایران» معرفی و جایزه جشنواره، به همراه تندیس و دیپلم افتخار به آن‌ها اهدا خواهد شد.

 

همچنین در این مراسم از کتاب جشنواره رونمایی و به همراه گواهی شرکت در جشنواره، به عکاسان راه‌یافته به نمایشگاه اهدا خواهد شد.

 

البته همان‌طور که پیش از این نیز اعلام شده بود مراسم اختتامیه جشنواره نورنگار برگزار نمی‌شود و مبلغ این مراسم به زلزله‌زدگان کرمانشاه اختصاص پیدا کرده است.

 

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از تاریخ ۲۴ بهمن‌ماه تا یک اسفند به نشانی خیابان شریعتی، خیابان پلیس، باغ موزه قصر، تالار ملک‌الشعرای بهار مراجعه کنند. همچنین برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به http://festival.noornegar.com/  مراجعه کنید.

 

دیدگاه شما