حراج هفتگی نورنگار
سه شنبه طلایی ۲۴ بهمن‌ماه: تخفیف انواع مختلف فیلتر

سه شنبه طلایی مجله عکس نوریاتو
سه شنبه طلایی 24 بهمن‌ماه: تخفیف انواع مختلف فیلترReviewed by نورنگار on Feb 11Rating: 5.0سه شنبه طلایی 24 بهمن‌ماه: تخفیف انواع مختلف فیلتر | مجله عکس نوریاتومجموعه نورنگار، در حراج هفتگی سه شنبه طلایی کالاهای متنوعی را با تخفیف ویژه‌ای ارائه می‌کند، این کالاها با قیمت خرید در فروشگاه‌های زنجیره‌ای نورنگار و به صورت آنلاین قابل خریداری هستند. لیست این پیشنهادات تخفیفی را در سایت نورنگار ببینید.

نوریاتو: مجموعه نورنگار، در حراج هفتگی سه شنبه طلایی کالاهای متنوعی را با تخفیف ویژه‌ای ارائه می‌کند، این کالاها با قیمت خرید در فروشگاه‌های زنجیره‌ای نورنگار و به صورت آنلاین قابل خریداری هستند. لیست این پیشنهادات تخفیفی را در سایت نورنگار ببینید.

 

به گزارش مجله عکس نوریاتو، در سه شنبه طلایی نورنگار هر هفته کالاهای مختلفی از جمله تجهیزات حرفه‌ای عکاسی، انتشارات عکاسی و لوازم جانبی مربوط عرضه می‌شود.

 

در حراج این هفته ۲۴ بهمن‌ماه، فیلترهاى برند بنرو، رودن اشتوک، نیسى، بى پلاس دبلیو، کوکین در لیست تخفیف فوق‌العاده نورنگار قرار دارد.

 

در صفحه مخصوص این تجهیزات می‌توانید فیلترهایی از نوع یو وى معمولى تا پیشرفته، ان دی و پلاریزه را بیابید که براى کاربردهاى مختلف و با قطرهای متفاوت ارائه شده‌اند.

 

برای خرید این وسایل جانبی علاوه بر مراجعه به شعبه‌های فروشگاه نورنگار، می‌توانید سفارش خود را به صورت آنلاین نیز در سایت نورنگار ثبت کنید و به سرعت کالای مورد نظر را تحویل بگیرید. البته فراموش نکنید که فقط با انجام خرید در روزهای سه شنبه‌ طلایی می‌توانید از این تخفیف برخوردار شوید.

 

دیدگاه شما