پخش زنده در صفحه اینستاگرام نورنگار
نمایشگاه جشنواره عکس نورنگار امروز افتتاح می‌شود

نمایشگاه جشنواره نورنگار مجله عکس نوریاتو
نمایشگاه جشنواره عکس نورنگار امروز افتتاح می‌شودReviewed by نورنگار on Feb 13Rating: 5.0نمایشگاه جشنواره عکس نورنگار امروز افتتاح می‌شود | مجله عکس نوریاتونمایشگاه جشنواره عکس نورنگار، امروز 24 بهمن‌ماه ساعت 16 در نگارخانه ملک الشعرای بهار باغ موزه قصر افتتاح خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند مراسم افتتاحیه و اهدای جوایز برندگان نهایی را به صورت زنده از صفحه اینستاگرام نورنگار مشاهده کنند.

نوریاتو: نمایشگاه آثار برگزیده چهارمین دوره جشنواره عکس نورنگار، امروز ۲۴ بهمن‌ماه ساعت ۱۶ در نگارخانه ملک الشعرای بهار باغ موزه قصر افتتاح خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند مراسم افتتاحیه و اهدای جوایز برندگان نهایی را به صورت زنده از صفحه اینستاگرام نورنگار مشاهده کنند.

 

به گزارش مجله عکس نوریاتو، چهارمین دوره جشنواره عکس نورنگار با نمایش آثار برگزیده در باغ موزه قصر به کار خود پایان می‌دهد. علاقه‌مندان برای تماشای این مراسم به صورت زنده می‌توانند به صفحه اینستاگرام نورنگار به نشانی     https://www.instagram.com/noornegar/  مراجعه کنند.

 

از میان بیش از سه هزار و هفتصد عکسی که به دبیرخانه جشنواره رسیده بود، صد عکس در دو بخش «ایران من» و «بناهای باستانی و تاریخی ایران» به بخش نمایشگاه و کتاب جشنواره راه یافتند که با نمایش این آثار چهارمین دوره جشنواره نیز به ایستگاه پایانی می‌رسد.

 

به گزارش مجله عکس نوریاتو، در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور چهره‌های سرشناس عکاسی برگزار می‌شود، شش برنده نهایی شامل سه برنده در بخش «ایران من» و سه برنده در بخش «بناهای باستانی و تاریخی ایران» معرفی و جوایز چهارمین دوره جشنواره به آن‌ها اهدا خواهد شد. البته همان‌طور که پیش از این نیز اعلام شده بود مراسم اختتامیه جشنواره برگزار نمی‌شود و مبلغ این مراسم به زلزله‌زدگان کرمانشاه اختصاص پیدا کرده است.

 

علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از تاریخ ۲۴ بهمن‌ماه تا یک اسفند به نشانی خیابان شریعتی، خیابان پلیس، باغ موزه قصر مراجعه کنند. همچنین برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به http://festival.noornegar.com/ مراجعه کنید.

 

 

دیدگاه شما