موضوعات مهم

فراخوان مسابقه عکس و پویش «خوبی را معروف کنیم»

فراخوان مسابقه عکس و پویش «خوبی را معروف کنیم»

نوریاتو: طرح اخلاق‌محور «خوبی را معروف کنیم» در دو بخش میدانی و فضای مجازی به صورت مسابقه عکس و پویش برگزار می‌شود.

 

به گزارش مجله عکس نوریاتو به نقل از فارس، اکبر بختیاری رئیس فرهنگسرای رازی و دبیر اجرایی طرح اخلاق محور «خوبی را معروف کنیم» با اشاره به نقش مهم خانواده و شهروندان در ترویج خوبی‌ها و مهربانی‌ها در جامعه در باره اهداف کلی این طرح گفت: شناسایی و معرفی الگوهای سبک زندگی اسلامی و ایرانی به شهروندان، فراهم آوردن زمینه‌های گسترش فضایل اخلاقی در جامعه، تشکیل گروه‌های همیاری در زمینه ترویج فرهنگ مهربانی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های خانواده‌ها برای ترویج ارزش‌های اخلاقی و رفتاری از جمله اهداف اجرای این طرح است.

 

وی افزود این طرح در دو بخش میدانی و بخش مسابقه عکس و پویش برگزار می‌شود. در بخش میدانی برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی با محوریت معرفی ارزش‌های اخلاقی و رفتاری و فرهنگ نوع دوستی و مهربانی با مشارکت خانواده‌های داوطلب و شهروندان برگزار خواهد شد.

 

بختیاری درباره جزییات بخش پویش (کمپین) «خوبی را معروف کنیم» گفت: در این بخش با برگزاری مسابقه عکس و پویش (کمپین) «خوبی را معروف کنیم» نسبت به جریان سازی طرح در فضای مجازی تلاش خواهیم کرد.

 

شهروندان می توانند عکس های خود و حتی دیگران از لحظات ناب مهربانی با مردم، خانواده، والدین، شهر و طبیعت را از طریق ربات تلگرام، تلگرام و اینستاگرام (تگ کردن) تا بیستم خرداد ماه ۹۷ به آدرس‌های  t.me/razi-11  و  t.me/khubibot  و  khoobi.ra.maruf.konim برای شرکت در مسابقه ارسال کنند. هم چنین علاقمندان به منظور شرکت در کمپین نیز پس از آنکه عکس مورد نظر ار در صفحه اینستاگرام خود بارگذاری کردند در متن تصویر با درج #خوبی_را_معروف_کنیم، در کمپین طرح شرکت می‌کنند.

 

مدیر مراکز فرهنگی هنری منطقه ۱۱ با بیان اینکه به ۱۰ تن از برگزیدگان این پویش جوایز ارزنده و نفیسی اهدا خواهد شد، اظهار داشت: علاقمندان برای دریافت فراخوان و جزییات بیشتر به نشانی razi.farhangsara.ir مراجعه کنند یا با شماره ۵۵۴۲۳۳۵۳ تماس بگیرند.

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر