با تمام فرمت های حرفه ای عکاسی کنید
عکاسی حرفه‌ای در اندروید و آیفون با اپلیکیشن ProShot

اپلیکیشن ProShot مجله عکس نوریاتو
عکاسی حرفه‌ای در اندروید و آیفون با اپلیکیشن ProShotReviewed by نوریاتو on Apr 14Rating: 5.0عکاسی حرفه‌ای در اندروید با اپلیکیشن ProShot | بهترین اپلیکیشن عکاسی | مجله عکس نوریاتو

نوریاتو: با معرفی اپلیکیشن ProShot برای کاربران اندروید و iOS شمارا به داشتن یک تصویربرداری حرفه‌ای دعوت می‌نماییم. این اپ توسط کمپانی Rise Up Games برای شما دوستداران عکاسی حرفه‌ای تولید و ارائه شده است.

به گزارش مجله عکس نوریاتو، با استفاده از ProShot به راحتی و بدون نیاز به داشتن دوربین‌های حرفه‌ای و گران‌قیمت به ثبت تصاویری باکیفیت و عالی بپردازید. این اپ می‌توانید با استفاذه از تنظیمات پیش‌فرض خود به عکاسی و یا حتی فیلم‌برداری پرداخته و یا تنظیمات را در اختیار خودتان قرار داده تا به صورت دستی به تغییر دادن آن‌ها بپردازید. این تنظیمات شامل تمام تنظیماتی که در یک دوربین حرفه‌ای قابل انجام است می‌باشد؛ از ISO گرفته تا سرعت شاتر، فوکوس دستی و نورسنجی.

 

 

اپلیکیشن ProShot مجله عکس نوریاتو

تمامی تصاویری که تهیه نموده‌اید را در فرمت‌های دلخواهی چون JPEG، RAW و RAW + JPEG می‌توانید داشته باشید. در صورت فیلم‌برداری نیز می‌توانید به صورت خودکار از امکانات ProShot استفاده نمایید. به راحتی و تنها با یک انگشت روی سوژه موردنظرتان زووم کنید. با یک زمان‌بندی به قرار دادن تصاویر دلخواه به صورت پشت سرهم بپردازید. می‌توانید برنامه را به نحوی تنظیم کنید تا به صورت خودکار به ثبت موقعیت مکانی بپردازد.کیفیت ویدئوهای ضبط شده از کمترین میزان تا اندازه ۴K قابل تنظیم و تغییر است.

 

 اپلیکیشن ProShot مجله عکس نوریاتو

 

اپلیکیشن ProShot را برای اندروید از گوگل پلی و برای iOS از اپ استور دانلود کنید.

  1. مسعود گفت:

    سلام
    گوگل پلی برای میگه ورژن برای گوشی شما مناسب نیست. ورژن ََََسیستم عامل گوشیم آندروید ۵٫۱ هستش.
    لطفا جواب دهید

دیدگاه شما