موضوعات مهم

عکس روز: ددپول ۲

عکس روز: ددپول ۲

نوریاتو: فیلم ددپول ۲ (Deadpool 2) یکی از جدیدترین آثار اکشن، ماجراجویی، علمی تخیلی و کمدی کمپانی فاکس قرن بیستم است که به‌دست دیوید لیچ، کارگردان فیلم بلوند اتمی و قسمت فرعی سری فیلم سریع و خشمگین به نام Hobbs & Shaw کارگردانی شده است.

 

به گزارش مجله عکس نوریاتو، در فیلم ددپول ۲ بازیگران و هنرمندان بااستعداد و محبوبی همچون رایان رینولدز در نقش ددپول، جاش برولین در نقش کیبل، زازی بیتز در نقش دومینو،‌ استفان کاپیساک در نقش کلاسوس، برایانا هیلدبرند در نقش نگاسونیک، لزلی اوگامس در نقش Blind Al، تی جی میلر در نقش ویزل، مورنا باکرین در نقش ونسا، کارا سانی در نقش دوپیندر، جک کزی در نقش بلک تام، جولیان دنیسون در نقش راسل، کوتسونا شیئوری در یک نقش نامشخص، بیل اسکارشگورد در نقش زایت‌گایست (Zeitgeist)، رابرت دیلینی در نقش پیتر، لوئیز تن در نقش شاتراستار و تری کروس در نقش بدلام و چند تن دیگر حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

فیلم ددپول ۲ در تاریخ ۱۰ می سال جاری میلادی (۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷) در امپایر، میدان لستر شهر لندن رونمایی شد. این فیلم تا به امروز امتیاز ۶۹ را از بین ۳۴ نقد فیلم که در سایت متاکریتیک قرار گرفته، به دست آورده است. این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۸ می ۲۰۱۸ (۲۸ اردیبهشت) در ایالات متحده تنظیم شده است. همچنین این فیلم در روز ۱۵ می (۲۵ اردیبهشت) در بریتانیا و ۱۶ می (۲۶ اردیبهشت) در استرالیا به روی پرده‌های سینما رفت. درست مانند فیلم اول، پاول ورنیک و رت ریس کار نوشتن فیلمنامه فیلم Deadpool 2 را بر عهده داشته‌اند.

« ددپول ۲ » پس از وقایع قسمت نخست رخ می دهد. وید ویلسون یا همان ددپول (رایان رینولدز) پس از آزادی همسرش و بازگشت به زندگی عادی، حالا به دنبال ثبات و زندگی طبیعی خودش است اما بزودی متوجه پسر نوجوانی می شود که قدرت های خارق العاده ای دارد. او می بایست از این پسر نوجوان در مقابل نیروی پلیدی که از آینده به حال فرستاده می شود تا او را نابود کند (جاش برولین) محافظت نماید. اما ددپول نمی تواند به تنهایی از پس چنین کاری بر بیاید و…

 

تغییر مهمی که در «ددپول ۲» رخ داده، تغییر کارگردان فیلم می باشد که براساس آن دیوید لیچ جایگزینِ تیم میلر شده است. فردی که بیش از دو دهه ساخت و طراحی صحنه های اکشن در هالیوود را برعهده داشته و در این حرفه نیز بی نظیر است. با اینحال لیچ در سالهای اخیر به کارگردانی روی آورده و آثار اکشنی نظیر «بلوند اتمی» را روانه سینما کرد (البته کماکان مشخص نیست که او در ساخت قسمت اول «جان ویک» نیز نقش داشته یا خیر!). لیچ به اندازه کافی برای ساخت یک اثر اکشن قابل اعتماد بود که تیم تهیه کنندگان و رایان رینولدز، او را به پروژه دعوت نمایند تا قسمت دوم «ددپول» حال و هوا و ضرباهنگ تندتری به خود بگیرد و این تصمیم نیز به ثمر نشسته است.

 

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر

پربازدیدترین ها