موضوعات مهم

در انتظار افتتاحیه جام‌ جهانی ۲۰۱۸ روسیه

در انتظار افتتاحیه جام‌ جهانی ۲۰۱۸ روسیه

نوریاتو: ساعتی پیش از آغاز مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خیابانهای اطراف ورزشگاه لوژینکی شهر مسکو مملو از هواداران و تماشاگران تیم های فوتبال روسیه و عربستان سعودی است.

 

به گزارش مجله نوریاتو، مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ورزشگاه لوژینکی شهر مسکو، برگزار می‌شود و پس از مراسم، بازی افتتاحیه جام مابین تیم ملی روسیه میزبان و تیم ملی عربستان سعودی برگزار می‌شود. در هنگام برگزاری این مراسم، در میدان معروف سرخ روسیه، یک کنسرت برگزار می‌شود که اتفاقا از همین حالا با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است. زمان برگزاری مراسم اصلی، تنها نیم ساعت پیش از شروع بازی دو تیم خواهد بود.

 

افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸  برروی بخش‌هایی مانند موسیقی و حرکات مربوط به آن، متمرکز است و رابی ویلیامز، مجری برنامه افتتاحیه جام جهانی است. حدود ۵۰۰ رقصنده، ژیمناستیک‌کار و ترامپولین‌کار در این مراسم حضور خواهند یافت. در این مراسم درباره فرهنگ ملی روسیه نیز توضیحات مفیدی ارائه داده خواهد شد.

 

مجری اصلی افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ رابی‌ویلیامز، ستاره مشهور م و هنرمند انگلیسی است و آیدا گاروفولینا، خواننده مشهور روس‌ها نیز او را در امر مجری‌گری یاری می‌کند. از سوی دیگر آهنگ رسمی جام جهانی تحت عنوان Live It UP نیز به طور رسمی رونمایی خواهد شد و سه خواننده این اثر، ویل اسمیت، نیکی جم و ارا ایسترفی، به اجرای آن در مقابل دیدگان حضار خواهند پرداخت.

 

از سوی دیگر، باتوجه به تمرکز بسیار زیاد این دوره بر حرکات موسیقایی، پلاسیدو دومینگو و پروویان تونر نیز اجرای موسیقی در این مراسم مهم را برعهده خواهند داشت. این تمامی اخبار و اطلاعات موجود در رابطه با افتتاحیه مهمترین تورنمت فوتبال در دنیاست!

 

مراسم اافتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ با بقیه ادوار اندکی تفاوت دارد و هر چند به اندازه گذشته زمان برایش اختصاص داده نشده اما با تمرکز به جاذبه‌ای به نام موزیک سعی شده لحظات خوبی برای حضار رقم بخورد.

 

مراسم افتتاحیه تنها نیم ساعت قبل از شروع اولین بازی بین عربستان و روسیه با اجرای رابی ویلیامز، خواننده مشهور انگلیسی در ورزشگاه لوژنیکی روسیه آغاز می‌شود و همزمان در میدان سرخ مسکو هم کنسرتی شکل می‌گیرد. در اجرای موزیک زنده جام‌ جهانی، ۵۰۰ هنرمند داوطلب، ژیمناست و نوازنده از پیش تعیین شده، ویلیامز را همراهی می‌کنند.

 

تفاوت آنجایی شکل می‌گیرد که امسال به جای مراسم ویژه و توجه به سنت روسیه، موزیک به مدت نیم ساعت در ورزشگاه و به مدت چند ساعت در میدان سرخ مسکو، حضار را سرشار از لذت خواهد کرد و به این ترتیب افتتاحیه جمع و جور جام بیست و یکم با موزیک شروع و به پایان می‌رسد.

 

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر

پربازدیدترین ها