موضوعات مهم

«مینی‌مال‌ در برف» در گالری فردا با آثاری از مهدی شادی‌زاده

«مینی‌مال‌ در برف» در گالری فردا

نوریاتو: مهدی شادی‌زاده ۲۴ فریم از عکس‌هایش را که در زمستان گرفته است با عنوان «مینی‌مال‌ در برف» در اولین ماه تابستان به نمایش می‌گذارد.

 

به گزارش مجله نوریاتو، نمایشگاه «مینی‌مال‌ در برف» آثار مهدی شادی‌زاده از روز جمعه (هشتم تیر ماه) در گالری فردا به نمایش گذاشته می‌شود.

 

این هنرمند در استیتمنت نمایشگاه‌ آثارش آورده است: «واژه مینیمال که در هنر معاصر به تعریف نسبی خود رسیده، دارای مفهوم گسترده‌ای است، به همین دلیل هنرمندان سراسر جهان تا به امروز با نگاهی شخصی به این سبک هنری نگاه کرده‌اند و آن چیزی که برای من در این سالها به عنوان عکاس در جستجوی این سبک مورد توجه قرار گرفته فصل زمستان است که بیشترین کانسپت از این سبک را در خود به شکلی پنهان کرده است.

 

فصل زمستان تنها فصلی است که مثل سایر فصل‌ها پروسه‌ای برای شکل گیری کامل خود ندارد و با آمدن اولین برف به یکباره معنا خود را کامل می‌کند و آن سفیدی برف به تمامی اشکال موجود در خود چه از لحاظ فرم و چه از لحاظ رنگ شکلی کاملا مینیمال را القاء می‌کند. تمامی رنگ‌های پیرامون خود را به شکلی کاملا خالص در خود به معرض نمایش می گذارد.

 

من می‌خواهم حاصل این نگاه را در سه مجموعه با نام مینیمال در برف که اکنون مجموعه اول آن را آماده کرده به نمایش بگذارم.»

 

نمایشگاه «مینی‌مال‌ در برف» از ۸ تا ۱۸ تیرماه در گالری فردا برپاست و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به گالری فردا واقع در خیابان کریمخان زند، زیر پل کریم‌خان، خیابان حسینی، کوچه اعرابی ۶، پلاک ۲ واحد ۲ مراجعه کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر نیز با شماره تلفن ۸۶۰۷۲۶۰۲ تماس بگیرند.

 

گالری فردا روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ میزبان بازدیدکنندگان است.

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر

پربازدیدترین ها