با عکسهای حمید ترکمن
«در انتظار خودت» در خانه نمایش دا

حمید ترکمن مجله نوریاتو
«در انتظار خودت» در خانه نمایش داReviewed by نوریاتو on Aug 15Rating: 5.0«در انتظار خودت» با عکسهای حمید ترکمن در خانه نمایش دا | مجله نوریاتو

نوریاتو: نمایشگاه عکس و چیدمان آثار حمید ترکمن با عنوان «در انتظار خودت» جمعه ۲۶ مرداد در خانه نمایش دا روی دیوار می رود.

 

به گزارش مجله نوریاتو، نمایشگاه عکس و چیدمان آثار حمید ترکمن عکاس هنری و تئاتر با عنوان «در انتظار خودت» جمعه ٢۶ مرداد در خانه نمایش دا افتتاح می شود.

 

این هنرمند عکاس در آثارش از منظر هنرهای تجسمی به قاب تئاتر نگاهی متفاوت داشته است. در بخشی از استیتمنت این نمایشگاه به قلم حمید ترکمن آمده است: «چگونه، کجا و چه زمانی ما خودمان را از دست دادیم؟! … بدون احساس و رویاهای مشترک. هیچ نشانی از عشق دهه ۶٠، صلح دهه ٧٠ و حتی هوس و طمع های دهه ٨٠ دیده نمی شود. اینجا در سال ٢٠١٨ در فضای تاریک و فقیر تئاتر تجربی تهران با چشمانی باز و پر از امید و آرزو ما در حال انتظار برای خود (خدا) هستیم … .»

 

عکس های این هنرمند عکاس در فضای خانه نمایش دا با چیدمانی متفاوت ارایه می شوند، چرا که تداعی‌کننده فضای تجربی تئاتر تهران است.

 

نمایشگاه «در انتظار خودت» تا دوم شهریور هر روز از ساعت ١٨ تا ٢١ در خانه نمایش دا به نشانی میدان فاطمی، ابتدای خیابان گمنام، خیابان جهانمهر، شماره ٢۶ برقرار است.

 

دیدگاه شما