موضوعات مهم

سلف پرتره های ۲۰ هنرمند در گالری آتشزاد به کیوریتوری سارا خاکی فیروز

سلف پرتره های ۲۰ هنرمند در گالری آتشزاد

نوریاتو: نمایشگاه گروهی از سلف پرتره‌ های ۲۰ هنرمند که در قالبی نو خلق شده‌اند، در گالری آتشزاد برپا شد.

 

به گزارش مجله نوریاتو، نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «من» در گالری آتشزاد برگزار شده است. در این نمایشگاه ۲۰ هنرمند به کیوریتوری سارا خاکی فیروز و ستاره تاجی با آثارشان سلف پرتره‌هایی را ارئه داده‌اند که هر کدام مطابق با نگاه هنرمند به تصویر کشیده شده‌اند. در واقع این سلف پرتره ها تنها انعکاس عینی و واقعی چهره‌ها نیستند و گاهی به واسطه خلاقیت به کار رفته، فضایی سورئال را به نمایش گذاشته اند. رنگ روغن و اکرلیک تکنیکی است که در اغلب این آثار به کار رفته است.

 

در استیتمنت این نمایشگاه به قلم سارا خاکی فیروز آمده است: «فضایی ساختیم که در آن پر از «من» باشد و ما نباشد. فضایی شبیه به آینه شکسته‌های مسجدهای قدیمی،زمانی که زیر طاق می‌ایستی همه جا بخشی از توست و هیچ کجا تمام تو نیست و هرکجا را که ببینی منی نو میابی و هربار چیزی تازه برمی‌گزینی، بر آن بودیم هر آنچه در هیچ آینه‌ای ندیدیم روی بوم بیاوریم. بوممان و رنگمان را مقابلمان گذاشتیم و تازه خود را یافتیم…»

 

نمایشگاه سلف پرتره های «من» از ۲۶ مرداد برگزار شده و تا ۳۱ مرداد برقرار است. علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه همه روزه به جز شنبه‌ها به گالری آتشزاد به نشانی خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، خیابان عباسپور (توانیـر) شمـالـی، بعد از پل همت، پلاک ۲۳ مراجعه کنند.

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر

پربازدیدترین ها