فراخوان مسابقه عکاسی با تلفن همراه #تبریزیم

مسابقه عکس #تبریزیم مجله نوریاتو
فراخوان مسابقه عکاسی با تلفن همراه #تبریزیمReviewed by نوریاتو on Sep 6Rating: 5.0به گزارش مجله نوریاتو،‌ سابقه عکاسی با تلفن همراه با هشتگ #تبریزیم توسط اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز برگزار می شود.

نوریاتو: فراخوان مسابقه عکاسی با تلفن همراه با هشتگ #تبریزیم در شهرداری تبریز منتشر شد.

 

به گزارش مجله نوریاتو به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز،‌ سابقه عکاسی با تلفن همراه با هشتگ #تبریزیم توسط اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز برگزار می شود.

 

این مسابقه در سه بخش (عکس های سلفی مقابل جاذبه های گردشگری و تفریحی تبریز، عکاسی با موضوع رسم مهمان نوازی و عکاسی گردشگران تابستانی از تفرجگاه های شهر تبریز) برگزار می شود که علاقمندان می توانند عکس های خود را با هشتگ تبریزیم در صفحات مجازی انتشار دهند تا در این مسابقه شرکت داده شوند.

 

زمان آغاز ارسال عکس ها به دبیرخانه مسابقه از اول تیرماه ۹۷ شروع و آخرین مهلت ارسال آثار ۳۱ مردادماه امسال است که علاقمندان می توانند جهت شرکت در این مسابقه، عکس های خود را به همراه نام و نام خانوادگی و تلفن تماس به آدرس پست الکترونیکی tabrizim@tabriz.ir ارسال کنند.

 

گفتنی است، مراسم اختتامیه این مسابقه هفتم شهریورماه امسال برگزار می شود که به نفرات اول تا سوم هر بخش جوایز نفیسی اهدا می شود.

 

دیدگاه شما