فراخوان مسابقه عکس Envision Kindness 2018

مسابقه عکس Envision Kindness 2018 مجله نوریاتو
فراخوان مسابقه عکس Envision Kindness 2018Reviewed by نوریاتو on Sep 7Rating: 5.0به گزارش مجله نوریاتو، مسابقه بین المللی عکس Envision Kindness 2018 به دنبال عکس‌هایی از عکاسان با استعداد که می‌توانند مهربانی را القا کنند.

نوریاتو: فراخوان مسابقه بین‌المللی عکاسی Envision Kindness 2018 (جهان ما مهربان است) منتشر شد.

 

به گزارش مجله نوریاتو، مسابقه بین المللی عکس Envision Kindness 2018 با هدف نمایش دنیایی بهتر و زیباتر برای زندگی بشر برگزار شده و به دنبال عکس‌هایی از عکاسان با استعداد در سراسر جهان است که می‌توانند مهربانی را القا کنند.

 

تمامی عکاسان با سن بالاتر از ۱۸ سال امکان حضور در این مسابقه را دارند، ضمنا شرکت در این رویداد رایگان است.

 

در سایت فراخوان آمده؛ علم نشان می‌دهد که قرار گرفتن در معرض تصاویر زیبا و القاء‌کننده مهربانی می‌تواند به مردم برای داشتن زندگی سالم‌تر و سخاوتمندانه‌تر کمک کند. این تصاویر همچنین می‌تواند مردم را خوشحال، سپاسگزارتر و خوش‌بینانه‌تر کند. انسان‌های مهربان، خوشحال، سپاسگزار و خوش‌بین، زندگی سالم‌تری خواهند داشت.

 

هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر تا ۵ اثر به مسابقه ارسال کند، تصاویر ارسالی می‌بایست در فرمت jpg و با حجم فایل ۱۰ مگابایت ارائه شوند.

 

گفتنی است بیش از ۱۳۰۰ دلار جایزه نقدی برای منتخبین این رقابت در نظر گرفته شده است.

 

علاقمندان به حضور در این مسابقه می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار حداکثر تا تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۲ آبان ۹۷) به سایت فراخوان مراجعه کنند.

دیدگاه شما