موضوعات مهم

بابک برزویه دبیر هنری طرح عکاسی جنگل‌های هیرکانی شد با حکم دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو

بابک برزویه دبیر هنری طرح عکاسی جنگل‌های هیرکانی شد

نوریاتو: بابک برزویه با حکم دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو، دبیر هنری بخش عکس نخستین جشنواره فیلم و عکس جنگل‌های هیرکانی منصوب شد.

به گزارش مجله نوریاتو، با حکم دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو ـ ایران و در راستای ثبت جنگل‌های هیرکانی در فهرست میراث جهانی یونسکو برای حمایت از منابع طبیعی کشور، بابک برزویه به ‌عنوان دبیر هنری طرح عکاسی، نمایشگاه و کتاب عکاسی جنگل‌های هیرکانی، منصوب شد.

 

این حکم توسط حجت‌الله ایوبی، دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو امضا شده و به نمایندگی از وی توسط بهمن نامور مطلق، معاون مطالعاتی کمیسیون ملی یونسکو ـ ایران، امروز (چهارشنبه ۲۱ شهریور) به برزویه اعطا شد.

 

نخستین «جشنواره فیلم و عکس جنگل‌های هیرکانی» با موضوع به تصویر کشیدن وجوه مختلف جنگل‌های هیرکانی حوزه دریای خزر در استان‌های گیلان، مازندران و گلستان، معرفی ویژگی‌های طبیعی و طبیعت بکر هیرکانی، تنوعِ گونه حیوانات، پرندگان خاص و گونه‌های گیاهی با همکاری کمیسیون ملی یونسکو-ایران و انجمن سینمای جوانان ایران به منظور ارتقای آگاهی‌بخشی عمومی در امر حفظ و نگهداری منابع ملی، برگزار می‌شود.

 

بابک برزویه متولد ۱۳۴۸ و برنده سیمرغ بلورین بهترین عکاس فیلم در سال ۱۳۷۵ برای «سفر به چزابه» است. وی عکاسی از ۱۰ مجموعه تلویزیونی، ۳۵ فیلم سینمایی بلند و کوتاه و بیش از ۲۰۰ تئاتر را در کارنامه خود داراست.

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر