موضوعات مهم

«آب و خاک» شهرو خردمند در گالری کاما روی دیوار می رود

«آب و خاک» شهرو خردمند در گالری کاما روی دیوار می رود

نوریاتو: با برپایی نمایشگاهی از آثار نقاشی شهرو خردمند با عنوان «آب و خاک» گالری کاما میزبان این هنرمند برجسته تئاتر ایران می‌شود.

 

به گزارش مجله نوریاتو، نمایشگاهی از نقاشی های شهرو خردمند، هنرمند سرشناس ایرانی ساکن ایتالیا با عنوان «آب و خاک» در گالری کاما برپا می‌شود. نمایشگاه نقاشی «آب و خاک» دومین نمایشگاه نقاشی این هنرمند ایرانی ساکن ایتالیا در ایران است، این هنرمند که چهره شناخته شده‌ای در عرصه تئاتر و کارگردانی نمایش است پیش از این نمایشگاه نقاشی با عنوان “میان دو پرده” در گالری آ حضور داشته است.

 

در نمایشگاه «آب و خاک» ۱۳ اثر از این هنرمند که با تکنیک ترکیب مواد و اکرلیلک بر روی بوم در گالری کاما به نمایش درخواهد آمد.

 

شهرو خردمند متولد ایران و دانش‌آموخته‌ تئاتر تهران است. او برای ادامه‌ تحصیلات به اروپا رفت و در رم، جایی که اولین کار هنری‌اش را آفرید به مطالعه‌ تئاتر در مدرسه‌ آلساندرو فرسن(Alessandro fersen)پرداخت. او در سال ۱۹۷۷ به عنوان کارگردان Cst شروع به کار کرد. تا سال ۱۹۹۰ او به همراه استلیو فیورنزا(Stelio Fiorenza)، کارگردان تئاتر تراستوره(trastevere) بود. خردمند از سال ۱۹۹۷ به عنوان کارگردان تئاتر سالااونو روم (Sala Uno) شروع به کارکرد. سالااونو یکی از صحنه‌های مهم تئاتر رم با کارگردانی لوکا رونکونی(Luca Ronconi) و ماریو مارتونه (Maria Martone) بود. در حال حاضر این تئاتر از بهترین‌ تئاترهای رم با بالاترین کیفیت برنامه است. در سال ۲۰۰۰ این تئاتر برای یکی از برنامه‌هایش برنده‌ جایزه‌ی یو بی یو (UBU) شد.

 

نمایشگاه نقاشی «آب و خاک» شهرو خردمند از روز جمعه ۲۳ شهریور به مدت دو هفته در گالری کاما برپاست، علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند همه روزه از ساعت ۱۱ تا ۲۰ به خیابان پاسداران، گلستان ١٠، پلاک ۴۴، ساختمان فرین، واحد ٢ گالری کاما مراجعه کنند.

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر