نمایشگاه آثار مرجان سیدین در Galerie Documents 15 پاریس

مرجان سیدین مجله نوریاتو
نمایشگاه آثار مرجان سیدین در Galerie Documents 15 پاریسReviewed by نوریاتو on Sep 14Rating: 5.0نمایشگاه آثار مرجان سیدین در Galerie Documents 15 پاریس | مجله نوریاتوبه گزارش مجله نوریاتو، مرجان سیدین در ایران و فرانسه چاپ دستی را آموخته است. مرجان سیدین متولد 1357 تهران و دارای لیسانس گرافیک از دانشکده هنر و معماری است.

نوریاتو: نمایشگاهی از آثار طراحی و چاپ دستی مرجان سیدین از امروز در Galerie Documents 15 پاریس برپاست.

 

به گزارش مجله نوریاتو، مرجان سیدین در ایران و فرانسه چاپ دستی را آموخته و در محافل آکادمیک آن را دنبال کرده است. مرجان سیدین متولد ۱۳۵۷ تهران و دارای لیسانس گرافیک از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد است.

 

مرجان سیدین در ایران از شاگردان احمد امین نظر در رشته چاپ دستی بود و پس از آن فوق لیسانس هنرهای تجسمی از دانشگاه Marc Bloch استراسبورگ دریافت کرد و تحصیل در مدرسه هنرهای دکوراتیو استراسبورگ Ecole des Arts Decoratifs de Strasbourg را نیز به پایان رساند.

 

آنچه در آثار سیدین دیده می‌شود اغلب تصاویری از حیوانات است که به نظر می‌رسد به زمان گذشته تعلق دارند، اما این موجودات علاوه بر ویژگی‌های طبیعی خود دارای کیفیات حسی انسانی هم هستند و در حرکات بدنی و حتی حالات چهره‌های‌شان می‌توان احساسات مختلفی را مشاهده کرد. او پیش از این در گالری‌های هما و شیرین آثار خود را نمایش داده است.

 

این نمایشگاه تا ۲۱ مهرماه در Galerie Documents 15 ادامه دارد.

 

دیدگاه شما