فراخوان مسابقه عکاسی Digital Camera 2019

فراخوان مسابقه عکاسی Digital Camera 2019 مجله نوریاتو
فراخوان مسابقه عکاسی Digital Camera 2019Reviewed by نوریاتو on Sep 25Rating: 5.0نوریاتو: فراخوان مسابقه عکاسی Digital Camera 2019 با جایزه 30000 پوندی و به منظور کشف استعدادهای درخشان در هنر عکاسی منتشر شد.

نوریاتو: فراخوان مسابقه عکاسی Digital Camera 2019 با جایزه ۳۰۰۰۰ پوندی منتشر شد.

 

به گزارش مجله نوریاتو، این رویداد هنری به منظور کشف استعدادهای درخشان در هنر عکاسی برگزار می‌شود و علاقمندان را با موضوعاتی چون: چشم‌انداز، سیاه و سفید، خیابان، پرتره، شهری و حیات وحش به رقابت فرا می‌خواند. مسابقه عکاسی در دو گروه سنی بالای ۲۵ سال و گروه سنی با سن پایین‌تر از ۲۵ سال برگزار می‌شود.

 

گفتنی است هیئت داوران پس از بررسی آثار به هنرمند برگزیده مبلغ ۳۰۰۰۰ پوند به عنوان جایزه اهدا می‌کند. همچنین آثار منتخب نیز در مجله دوربین دیجیتال و سایت www.digitalcameraworld.com و مجله‌های NPhoto و PhotoPlus plus منتشر می‌شوند.

 

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار حداکثر تا تاریخ ۷ فوریه ۲۰۱۹ (۱۸ بهمن ۹۷) به سایت این رویداد هنری به نشانی https://www.photocrowd.com/photo-competitions/photography-awards/dcpoty-2019/#section-469 مراجعه نمایند.

 

  1. مرضیه گفت:

    سپاس فراوان به خاطر اطلاع رسانی عالی تون فقط مکان داره در مورد قوانین شرکت در هر مسابقه رو هم در مطلب خود قرار دهید ؟ اگر این طور بشه خیلی خیلی ممنون می شم

دیدگاه شما