موضوعات مهم

نمایشگاه پروژه «ولیعصر؛ پوشه اول» در گالری های آریا، آتبین و AG با كيوريتوری راميار منوچهرزاده

نمایشگاه پروژه «ولیعصر؛ پوشه اول» در گالری های آریا، آتبین و AG

نوریاتو: نمایشگاه پروژه «ولیعصر؛ پوشه اول» به صورت همزمان در سه گالری آریا، آتبین و AG روی دیوار می رود.

 

به گزارش مجله نوریاتو، نمایشگاه پروژه «ولیعصر؛ پوشه اول» که با کیوریتوری رامیار منوچهرزاده و با آثاری از بابک جواد زاده، هادی خراسانی، فردید خادم، سید‌محمد مروج، رها مژده، حمید قزل‌لو، سودابه وطن‌پرست، غزاله صداقت، نگین فیروزی، نرگس مقدم، محسن عباسی، عطا نوین، عاطفه خدابخش، عماد حسینی، مجید قدکساز، سید‌محمدرضا تکیه و فاطمه شریف برگزار می شود.

 

در استیتمنت نمایشگاه پروژه «ولیعصر؛ پوشه اول» آمده است:

 

«ولیعصر؛ پوشه اول» نخستین ارائه‌ی هماهنگ از پروژه‌ای آموزشی و پژوهشی برای شناخت بهتر شهر تهران است. این پروژه، نگاهی متفاوت نسبت به «عکاسی» دارد و در جستجوی زبانی نو برای بیان و روایت پیچیدگی‌های شهری بر بستر ظرفیت‌ها و جذابیت‌های هنرهای تصویری است.

چگونه می‌شود هنرمند را از دل درگیری خلاق با زندگی روزمره نسبت به رویدادها و فضاهای کلانشهری حساس کرد تا از درون خودش به تاریخ و جغرافیای شهر پل بزند و این تجربه را با دیگران سهیم شود؟

ارزش و اعتبار این نمایشگاه به دلیل تلاش‌های هدفمند جمعی و گروهی است که پس از یک سال فعالیت مستمر، حاصل کار خود را با بیننده به اشتراک می‌گذارند.

آرزوی تداوم این مسیر و انگیزه‌ی خلق فرصت بیشتر برای نمایش آثار نسل جدید عکاسان کشور، به‌زودی پوشه‌های دیگری را نیز به «ولیعصر» خواهد افزود.

به امید روزی که سراسر شهر صاحب حافظه‌ای از آن خود شود… و صداهای تازه‌ای برای روایت از خود داشته باشد… و هواهای تازه…»

 

افتتاحیه نمایشگاه پروژه «ولیعصر؛ پوشه اول» جمعه ٢٠ مهرماه به صورت همزمان در سه گالری آریا، آتبین و AG از ساعت ۴ تا ۸  برگزار می شود.

آدرس گالری آریا: خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه عباس آباد، کوی زرین، پلاک ۱۰

 

آدرس گالری آتبین: خیابان ولی عصر قبل از چهارراه پارک وی کوچه خاکزاد پلاک ۴۲

 

آدرس گالری Ag: خیابان ولیعصر- بالاتر از چهارراه پارک وی- خیابان پسیان- شماره ۳

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر