دبیر اجرایی سوگواره‌ عاشورایی عکس هیأت معرفی شد

حجت‌الاسلام محمدجواد رنجبر مجله نوریاتو
دبیر اجرایی سوگواره‌ عاشورایی عکس هیأت معرفی شدReviewed by نوریاتو on Oct 11Rating: 5.0محمدجواد رنجبر بعنوان دبیر اجرایی سوگواره‌ عاشورایی عکس هیأت معرفی شد | مجله نوریاتوبه گزارش مجله نوریاتو، حجت‌الاسلام محمدجواد رنجبر به عنوان دبیر اجرایی هفتمین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت منصوب شد.

نوریاتو: حجت‌الاسلام محمدجواد رنجبر دبیر اجرایی هفتمین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت شد.

 

به گزارش مجله نوریاتو به نقل از روابط عمومی سوگواره‌های عاشورایی هیأت، رحیم آبفروش جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر، حجت‌الاسلام محمدجواد رنجبر را به عنوان دبیر اجرایی هفتمین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت منصوب کرد.

 

در متن این حکم خطاب به رنجبر آمده است: سوگواره‌های عاشورایی عکس‌وپوستر هیأت پس از شش دوره برگزاری اکنون جایگاه ویژه‌ای در میان رویدادهای هنری کشور کسب کرده است. حفظ و ارتقای این جایگاه، نیازمند برنامه‌ریزی دقیق، نوآوری و خلاقیت و تلاشی مجاهدانه می‌باشد. لذا با توجه به تخصص و تعهد جنابعالی به موجب این حکم شما را به عنوان دبیر هفتمین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت منصوب می‌نمایم. امید که با مجاهدت و تلاش مخلصانه شما، شاهد اتفاقات مبارکی در این عرصه باشیم.

 

علاقه‌مندان برای شرکت در هفتمین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت تا ۱۶ آذر ۱۳۹۷ می‌توانند آثار خود را از طریق دو سایت poster.1542.ir و photo.1542.ir ارسال کنند.

 

دیدگاه شما