موضوعات مهم

تهمینه میلانی: گروه فشار توهین‌های بسیار رکیک به من کردند درباره حاشیه‌های پیش آمده برای نمایشگاه نقاشی‌هایش

تهمینه میلانی: گروه فشار توهین‌های بسیار رکیک به من کردند

نوریاتو: تهمینه میلانی از حاشیه‌های پیش آمده برای نمایشگاه نقاشی‌هایش گفت و اعتراض‌ها را هدفمند دانست.

 

به گزارش مجله نوریاتو به نقل از ایرنا، تهمینه میلانی، کارگردان صاحب نام سینما که مدتی پیش برگزاری نمایشگاه نقاشی‌هایش حواشی بسیاری در پی داشت، در گفت‌وگویی از واکنش‌های منفی به این اتفاق انتقاد کرد.

 

به گزارش خبرآنلاین، میلانی ضمن اشاره به آنچه در نمایشگاه نقاشی‌اش گذشت، گفت: «جریانی که از طریق برادرها و گروه فشار حمایت می‌شد، با ترفندی شروع کردند به جدا کردن نقاشی‌های من و گذاشتن‌شان در کنار آثاری دیگر و القای این که کارهای من کپی است. آنان توهین‌های بسیار غم انگیزی به من کردند اما درد اینجا بود که بسیای از آدم‌های ساده دل شروع به قضاوت کردند. در ادامه، حمله گروه فشار به صفحات من شروع شد و توهین‌های بسیار رکیک به من کردند.»

 

او ادامه داد: «شبکه‌های تلویزیون ایران هم که اهمیتی به آدم‌هایی مانند من نمی‌دهند، هر چقدر که کارهای خیر و انسانی انجام دهیم، شروع کردن به همراهی با این حملات. برنامه «دخترانه» شبکه سه، خبر ۲۰:۳۰ و شبکه‌های دیگر، به ویژه آقایی به نام سرشار که ظاهرا مسئول بخش کودک تلویزیون هستند، یک توییت توهین‌آمیز کردند. من چند نقاشی دارم که قبلا در فضای مجازی گذاشتم و برخی از دختران که آن‌ها را دوست داشتند از من اجازه گرفتند تا از روی‌شان نقاشی کنند و من هم اجازه دادم اما نقاشی‌هایشان ضعیف بود. آقای سرشار نقاشی یک دختر جوان کم سن و سال از نقاشی‌های من را گذاشت و درباره آن نوشت تهمینه میلانی هفت ساله از تهران.»

 

تهمینه میلانی افزود: «این آقا به من توهین نکرد، بلکه به بچه‌ها توهین کرد، بعد هم می‌توانست تحقیق کند تا متوجه شود که این نقاشی متعلق به من نیست. پس چرا این کار را کرد؟ چون هدفمند است و این جایگاهی که دارد حقش نیست و نباید مدیر جایی شود که با کودک سر و کار دارد. بنابراین امیدوارم بتوانیم این‌ها را از جایگاهی که هستند جابه‌جا کنیم.»

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر