نمایشگاه عکس «الف» ۴ دانشجو، ۴نمایشگاه
نمایشگاه عکس «الف»

نمایشگاه عکس «الف»
نمایشگاه عکس «الف»Reviewed by نوریاتو on Jan 6Rating: 5.0نمایشگاه عکس «الف» | ۴ دانشجو، ۴نمایشگاه -مجله تجسمی نوریاتودر نمایشگاه عکس «الف» مجموعه‌ عکس‌هایی از سها اسدی، صدرا باقری، محمد مهرآرا و هادی ابراهیمی بسطامی از روز جمعه ۷دی‌ماه ۱۳۹۷، ...
نوریاتو: نمایشگاه عکس «الف» ۴ دانشجو، ۴نمایشگاه برگزار می‌شود.
به گزارش نوریاتو نمایشگاه عکس «الف» شامل چهار نمایشگاه است که هر کدام حاصل دست یک دانشجوی دانشگاه تهران است. اولین نمایشگاه از سری نمایشگاه‌های ماهانه‌ی عکس دانشگاه هنر‌ با عنوان «الف»، در دانشگاه تهران برگزار میشود. در نمایشگاه عکس «الف» مجموعه‌ عکس‌هایی از سها اسدی، صدرا باقری، محمد مهرآرا و هادی ابراهیمی بسطامی از روز جمعه ۷دی‌ماه ۱۳۹۷، ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری دانشگاه هنر افتتاح می‌شود.
آثار سها اسدی با عنوان از دنیای دیگر، صدرا باقری با عنوان افق‎های اتفاقی، محمد مهرآرا با عنوان آویختگی و هادی ابراهیمی بسطامی با عنوان دگرمن‎ها به نمایش در می‎آید. این نمایشگاه حاصل تلاش ۴تن از دانشجویان کارشناسی ارشد عکاسی دانشگاه هنر است که از هر عکاس یک مجموعه عکس به نمایش در آمده است.
علاقه‌مندان برای بازدید می‌توانند تا روز جمعه ۲۱ دی ماه ۱۳۹۷ به گالری دانشگاه هنر مراجعه نمایند. دانشگاه هنر دانشگاه تهران در چهارراه ولی‌عصر، کوچه بالاور، گالری دانشگاه هنر واقع شده است که جهت برپایی نمایشگاه توسط دانشجویان نامبرده رزرو شده است.
با توجه به اینکه نمایشگاه عکس «الف» به همت چند تن از دانشجویان کارشناسی دانشگاه تهران در حال برگزاری است میتوان آن را با عنوان نمایشگاه دانشجویی نیز خطاب کرد.

دیدگاه شما