موضوعات مهم

نقطه قوت جشنواره نورنگار تیم داوری آن بود مهدی سعادت در گفت‌وگو با نوریاتو:

نوریاتو: مهدی سعادت یکی از برگزیدگان پنجمین دوره جشنواره عکس نورنگار که با تک عکس «صاعقه» توانست یکی از سه برنده بخش جنبی باشد، هیئت داوران این جشنواره را نقطه قوت جشنواره عکس نورنگار دانست.

سطح جشنواره نورنگار امسال چطور بود؟

اولین بار بود که در این جشنواره شرکت می‌کردم اما سطح بسیار بالایی داشت بخصوص تیم داوری که از اساتید برجسته عکاسی بودند.

 

چقدر به برنده شدن فکر می کردید؟

فکر میکنم برنده شدن قابل پیش بینی نیست. بخصوص تا قبل از دیدن آثار دیگری که قرار است با آنها رقابت کنیم اما به برنده شدن امیدوار بودم.

 

جایگاه جشنواره نورنگار در دنیای عکاسی چگونه است؟

این جشنواره از نظر برگزاری و بخصوص جوایز و داوری عالی، بین جشنواره های هم تراز خود در ایران منحصر بفرد است داوری جشنواره نورنگار به دلیل جدید بودن داوران در هر دوره و قضاوت کاملا عادلانه و بدون نقص از نقاط قوت این جشنواره است.

 

نظرتان در مورد جوایز جشنواره؟

عرض کردم جوایز بسیار عالی و در مقایسه با جشنواره های دیگر بی نظیر است.

 

آیا با دریافت ورودی برای جشنواره موافقید؟

دریافت وروردی در جشنواره نوعی فیلتر به حساب می آید. ۹۵ درصد جشنواره های خارجی ورودی دریافت میکنند. با اینکه به دلیل این فیلتر تعداد شرکت کننده ها نسبت به قبل کمتر می شود اما به همین میزان کیفیت آثار و متقابلا سطح کیفی جشنواره بالا می رود.

 

نظر آزاد؟

از تمامی دست اندر کاران نورنگار ممنونم و تشکر ویژه از جناب آقای فروغی مدیر مجموعه نورنگار و اینکه باز هم اعلام میکنم نقطه قوت جشنواره نورنگار تیم داوری بود و داورها برخلاف اکثر جشنواره های داخلی کاملا عادلانه و بدون نگاه شخصی قضاوت کردند.

 

در ادامه عکس این هنرمند را مشاهده می‌کنید.

 

 

بیشتر بخوانید

ارسال نظر

پربازدیدترین ها