موضوعات مهم

فیلم قصر شیرین در چارسو به نمایش گذاشته شد

فیلم قصر شیرین در چارسو به نمایش گذاشته شد

نوریاتو: فیلم قصر شیرین ، یک شنبه‌ شب در پردیس سینمایی چاسو به نمایش گذاشته شد. رضا میرکریمی کارگردان و تهیه‌کننده این فیلم است.

 

به گزارش نوریاتو و به نقل از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، قبل از اینکه این فیلم در پردیس سینمایی چارسو به نمایش گذاشته شود، دو نفر از بازیگران خردسال فیلم، به همراه رضا میرکریمی به روی سن آمدند تا این فیلم را برای حضار معرفی کنند.

 

رضا میرکریمی گفت: تمام سازندگان فیلم که در مدت تولید این فیلم همراه ما بودند، همگی در سالن حضور دارند و ما سه تن به نمایندگی از عوامل فیلم روی سن حاضر هستیم. در این شرایط و قبل از نمایش فیلم حرف زیادی نباید زد.

 

میرکریمی در انتها از یونا تدین بازیگر خردسال همراه خود بر روی سن پرسید آیا صحبتی با حضار دارد یا خیر. پاسخ مثبت یونا تدین با استقبال و تشویق حضار همراه شد. یونا تدین گفت «امیدوارم از تماشای فیلم قصر شیرین لذت ببرید به خصوص از بازی من در این فیلم … تعریف این فیلم را زیاد شنیدم امیدوارم شما هم خوشتان بیاید. »
سپردن میکروفون به دست نیوشا علی پور بازیگر خردسال دیگر حاضر روی سن و نحوه سلام و خوشامدگویی او به حضار تشویق مخاطبان را به همراه داشت. نیوشا علی پور ابراز امیدواری کرد بینندگان از فیلم قصر شیرین و بازی او خوششان بیاید.

فیلم قصر شیرین با هدف توجه به ارزش های خانواده تولید شده و حامد بهداد، ژیلا شاهی، اکبر آیین، آزاده نوبهار، یونا تدین، نیوشا علی پور، بابک لطفی، خواچه پاشا بازیگران این فیلم هستند. فیلمنامه فیلم قصر شیرین توسط محسن قرایی و محمد داوودی بر اساس طرحی از رضا میرکریمی نوشته شده است.

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر