موضوعات مهم

نمایش چهره بازیگران توسط شهاب جعفرنژاد نمایشگاهی میدانی از کاریکاتورهای چهره های مطرح سینما و تلویزیون ایران

نمایش چهره بازیگران توسط شهاب جعفرنژاد

نوریاتو :این روزها در محدوده شهرک غرب در تقاطع خیابان خوردین و ایران زمین، نمایشگاهی میدانی به مناسبت برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از شهاب جعفرنژاد در حال برگزاری است. در این نمایشگاه شخصیت‌های سینمایی و تلویزیون پرطرفدار ایرانی از جمله اصغر فرهادی؛ مهران مدیری ، ترانه علیدوستی ، شهاب حسینی و … به صورت کاریکاتورهای قدی طراحی شده و در معرض بازدید عموم قرار گرفته است.

 

به گزارش نوریاتو به نقل از خبرآنلاین، جعفرنژاد درباره ویژگی‌های این نمایشگاه اینطور توضیح داد: “این پروژه اولین نمایشگاهی در این سبک و حوزه است که به صورت خیابانی و برای بازدید ۲۴ ساعته برگزار می‌شود. این نمایشگاه در مجموع هشتمین نمایششگاهی است که تاکنون برگزار کرده‌ام. به مناسبت برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از شخصیت‌های سینمایی و تلویزیونی پرطرفدار ایران کاریکاتورهای قدی را طراحی کرده‌ام که در معرض بازدید عموم قرار گرفته است.”

 

او افزود: “در اطراف این نمایشگاه نیز دو تونل نوری تعبیه شده است تا در ساعات پایانی روز که هوا به سمت تاریک شدن می رود، با نورهایشان امکان تماشای این آثار را در عین زیباتر شدنشان فراهم کنند.”

 

این هنرمند درباره شکل گیری ایده این نمایشگاه و زمان بازدید از آن، گفت: “این نمایشگاه به سفارش شهرداری منطقه دو و با حمایت شهردار این منطقه برگزار شده و تا ۲۲ بهمن ادامه دارد و میزبان علاقه مندان خواهد بود.”

 

گزارش تصویری از این نمایشگاه را در گالری زیر مشاهده می‌کنید.

 

بیشتر بخوانید

ارسال نظر