موضوعات مهم

تقدیر ستاد برگزاری جشنواره موسیقی فجر از هنرمندان

تقدیر ستاد برگزاری جشنواره موسیقی فجر از هنرمندان

مجله هنرهای تجسمی نوریاتو: با توجه به اتمام جشنواره سی و چهارم موسیقی فجر ستاد برگزاری این جشنواره با انتشار بیانیه‌ای، از تمامی هنرمندان، دوستداران موسیقی، دست‌اندرکاران و اهالی رسانه تقدیر کرد.

 

به گزارش مجله جامع هنرهای تجسمی نوریاتو، ستاد برگزاری جشنواره سی و چهارم موسیقی فجر، با انتشار یک متن از تماشاگران، هنرمندان و خبرنگاران شرکت کننده در این جشنواره فرهنگی-هنری تشکر و قدردانی کرد.

 

متن این بیانیه به شرح زیر می‌باشد:

 

«سی وچهارمین جشنواره موسیقی فجر کشور به پایان رسید و بخشی از توانایی‌های موسیقی دانان برجسته کشور به دوستداران موسیقی تقدیم شد. حضور پررنگ اهالی موسیقی در شکل گیری این رخداد، تدوین آیین نامه آن، انتخاب دبیر، انتخاب گروه‌ها و ارزیابی و بررسی کیفیت جشنواره نشان از پذیرش این واقعیت دارد که خرد جمعی اهالی موسیقی شایستگی و کفایتی به غایت بیش از آن دارد که سرنوشت رخدادهای بزرگ خود را به اعمال سلایق فردی واسپارد.

 

اینک در پایان جشنواره سی و چهارم برخود لازم می دانیم تا سپاس قلبی خود را از تمامی هنرمندانی که دعوت ما را برای حضور در جشنواره پذیرفتند؛ ابراز کنیم. هم چنین از تمامی مخاطبان گرانقدر که با حضور خود معنابخش کنسرت‌های موسیقی بودند تشکر می کنیم. ناگفته پیداست که در شکل‌گیری و معرفی این جشنواره گروه بزرگی از اهالی فرهنگ و هنر موثر بوده اند که در آن میان تقدیر و سپاس ویژه داریم از خبرنگاران و عکاسان محترم رسانه‌های خبری، مدیران و کارکنان محترم سالن‌های جشنواره، هیات مدیره محترم خانه موسیقی، هیات امنای محترم انجمن موسیقی، هیات مدیره محترم انجمن صنفی هنرمندان موسیقی، مدیریت محترم خانه سینما و کلیه همکاران و عزیزانی که در کمیته اجرایی جشنواره ما را در برگزاری منظم بزرگترین و قدیمی ترین جشنواره موسیقی کشور یاری دادند. سلامت و بهروزی تمامی خادمان راستین فرهنگ و هنر این مرز و بوم را آرزو داریم.»

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر