موضوعات مهم

اعضای باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر به تماشای سرخپوست نشستند

اعضای باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر به تماشای سرخپوست نشستند

نوریاتو: فیلم سرخپوست به عنوان برنده سیمرغ بلورین سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر، در سومین شب از نمایش‌های ویژه سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، به نمایش گذاشته شد.

 

به گزارش مجله جامع نوریاتو و به نقل از سینماپرس ساعات پایانی شنبه ۱۸ اسفند، فیلم سینمایی «سرخ پوست» به کارگردانی و نویسندگی نیما جاویدی به عنوان سومین نمایش ویژه اعضای باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر در سالن یک پردیس سینمایی چارسو روی پرده رفت.

 

«سرخ پوست» ساخته بلند داستانی جاویدی در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر برای اولین بار به نمایش درآمد و توانست نظر مخاطبان و منتقدان را به خود جلب کند. این اثر ضمن نامزدی در چند رشته موفق به کسب سیمرغ بلورین جایزه ویژه هیات داوران شد.

 

فیلم اول این فیلمساز یعنی «ملبورن» نیز مورد توجه منتقدان واقع شده بود.

 

نمایش های ویژه اعضای باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر از هفته گذشته با فیلم «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار آغاز شد و چهارشنبه ۱۵ اسفند فیلم «قسم» به کارگردانی محسن تنابنده به نمایش درآمد. در سومین برنامه «سرخپوست» اکران شد و قرار است برنامه چهارم ویژه فیلم «قصر شیرین» جدیدترین ساخته رضا میرکریمی باشد که این فیلم برای اعضای باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درآید.

 

علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت رسمی جشنواره جهانی فیلم فجر نسبت به عضویت در باشگاه این جشنواره اقدام کنند.

 

آدرس سایت رسمی جشنواره Fajriff.com و پست الکترونیکی جشنواره Info@Fajriff.com است.

 

سی‌وهفتمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر از ۱۸ تا ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (۲۹ فروردین تا ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸) به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می‌شود.

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر