موضوعات مهم

“… از طبیعت ۲” در باغ موزه هنر ایرانی برگزار خواهد شد

“… از طبیعت ۲” در باغ موزه هنر ایرانی برگزار خواهد شد

نوریاتو: از ۲۴ اسفندماه ۹۷ نمایشگاه گروهی نقاشی “…از طبیعت ۲” در گالری پردیس باغ موزه هنر ایرانی به نمایش گذاشته خواهد شد.

 

به گزارش مجله جامع نوریاتو و به نقل از روابط عمومی باغ موزه هنر ایرانی، با شروع فصل بهار و نوشدن طبیعت گالری پردیس نمایشگاه گروهی نقاشی با موضوع طبیعت را با گردآوری امیر یگانه برگزار می نماید. در این نمایشگاه آثاری از هنرمندان معاصر هنرهای تجسمی از جمله: فریده لاشایی، بهجت صدر، سیراک ملکونیان، حسین محجوبی، مسعود عربشاهی، جلال شباهنگی، آرمان یعقوب پور، اوژن شیراوژن، علیرضا آدمبکان، مصطفی دشتی، جلال مشمولی، منوچهر نیازی، ابراهیم فرجی و… به نمایش در می آید.

 

امیر یگانه هنرمند، مجموعه دار و نمایشگاه گردان، مؤسس و مدیر آموزشگاه هنری چارچوب است و تا کنون نمایشگاه هایی در ایران و خارج از کشور، شرکت و گردآوری کرده است. از جمله: نمایشگاه گذشته نگر (نمایشگاه انفرادی آثار مرحوم ابراهیم فرجی) گالری کاما تهران ۱۳۹۷ / نامیرایی نمایشگاه گروهی هنرمندان ایران و ترکیه، آداهان گالری استانبول ۱۳۹۷/یادبود مولانا گالری سون ترکیه ۱۳۹۷/ باغ کتاب تهران آرت سنتر ۱۳۹۶/ از پیکره ویستا ۱۳۹۵/ معرفی هنر ایران افتتاحیه گالری کاما هتل کافه رویال لندن ۱۳۹۷/ هفت نگاه فرهنگسرای نیاوران ۱۳۹۳-۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ و….

 

این نمایشگاه در ادامه نمایشگاه سال گذشته پردیس هنر با عنوان “… از طبیعت ۲” ، در ۲۴ اسفند۹۷ از ساعت ۱۶ گشایش یافته است و علاقه‌مندان و مخاطبان حوزه هنرهای تجسمی از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین همه روزه به جز یکم و سیزدهم فروردین از ساعت ۱۱ تا ۲۱ در گالری پردیس باغ موزه هنر ایرانی به نشانی خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه پارک وی، خیابان شهید فیاضی (فرشته)، خیابان بوسنی هرزگوین، سه راه دکتر حسابی مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۲۳۹۱۰۹۰ تماس حاصل فرمایند.

 

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر