موضوعات مهم

حمایت وزیر ارشاد از کتابفروشی های سیل زده

حمایت وزیر ارشاد از کتابفروشی های سیل زده

نوریاتو: مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: “معاونت فرهنگی از کتاب‌فروشی‌های آسیب دیده از سیل، در استان‌های سیل زده حمایت خواهد کرد.

 

به گزارش مجله جامع نوریاتو به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ایوب دهقانکار ضمن اشاره به همکاری این معاونت با مجمع تولیدکنندگان نوشت‌افزار ایرانی-اسلامی برای حمایت از سیل زدگان اذعان کرد: پیرو دستور و تاکید وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر توجه و حمایت از مناطق آسیب دیده از سیل، معاونت فرهنگی با همکاری مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی، توزیع لوازم التحریر به همراه بسته‌های فرهنگی در شهرها و استان‌های سیل زده در دستور کار قرار گرفته است.

 

دهقانکار ادامه داد: پیش از این نیز نماینده معاونت امور فرهنگی در استان گلستان حاضر شد و پس از بازدید از مناطق سیل زده نسبت به اهدای کتاب به کودکان و نوجوانان در مناطق سیل زده این استان اقدام شد.

 

دهقانکار همچنین از حمایت معاونت امور فرهنگی از کتاب‌فروشی‌های آسیب دیده از سیل در این استان‌ها خبر داد و گفت:‌ در حال بررسی و گردآوری اطلاعات در مورد کتاب‌فروشی‌هایی که در سیل دچار خسارت شده‌اند هستیم تا زیر چتر حمایتی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار بگیرند و تلاش خواهد شد تا بخشی از خسارت‌های آن‌ها جبران شود.

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر