موضوعات مهم

سارا مفتح دبیر دومین نمایشگاه عکس ثمرنگار

سارا مفتح دبیر دومین نمایشگاه عکس ثمرنگار

نوریاتو: سارا مفتح طی حکمی از سوی محمدرضا ژیان، بنیانگذار جشنواره تئاتر ثمر به عنوان دبیر دومین نمایشگاه عکس ثمرنگار منصوب شد.

 

به گزارش مجله جامع نوریاتو به نقل از فارس در متن حکم انتصاب سارا مفتح اینچنین آمده است:  با عنایت به تحصیلات و سوابق و تجارب ارزنده شما در برگزاری نمایشگاه‌های هنری به موجب این حکم به سمت دبیر دومین نمایشگاه عکس ثمرنگار از مجموعه جشنواره‌های دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر منصوب می‌شوید.

 

امید است با توکل به خداوند متعال و تلاش‌های ارزنده شما در امور فرهنگى و هنرى و با توجه به تحصیلات و تجربه‌های گرانقدر شما در این زمینه، این رویداد فرهنگی در اوج شکوه و در خور نام ثمر برگزار شود. از خداوند بزرگ برایتان آرزوی موفقیت در انجام این مسئولیت مهم را دارم.

 

دومین نمایشگاه عکس ثمرنگار از مجموعه جشنواره‌های دانشجویی و مردمى تئاتر ثمر از ١۴ تا ٢١ تیر ماه ١٣٩٨ در گالری آریانا به نشانی: تهران، الهیه، خیابان فیاضی(فرشته)، پلاک٩ با حضور اهالی فرهنگ و هنر و شرکت کنندگان در جشنواره تئاتر ثمر برپا خواهد شد.

 

تا به حال بیش از ۸۰ نمایش در جشنواره‌های مردمی و دانشجویی تئاتر ثمر اجرا شده که در نمایشگاه عکس از آنها استفاده خواهد شد. فراخوان دومین نمایشگاه عکس ثمر نگار طی چند روز آینده در دو بخش منتشر می‌شود.

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر