موضوعات مهم

کنسرت شهر خاموش کیهان کلهر تمدید شد

کنسرت شهر خاموش کیهان کلهر تمدید شد

نوریاتو: کنسرت شهر خاموش کوارتت «مینیاتور» به همراه کیهان کلهر در تهران به مدت ۲ شب دیگر تمدید شد.

 

به گزارش مجله جامع نوریاتو و به نقل از فارس کنسرت‌های «شهر خاموش» استاد کیهان کلهر و کوارتت «مینیاتور» در تهران برای ۲ شب دیگر تمدید شد.

 

پیش‌تر فروش بلیت ۸ شب اجرای این کنسرت برای برگزاری در ۲۱ تا ۲۴ و ۲۶ تا ۲۹ فروردین‌ماه در عرض چند دقیقه در اسفندماه سال گذشته به اتمام رسیده است و بنابر درخواست علاقمندان برای ۲ شب دیگر تمدید می‌شود تا فرصت حضور در این اجرا در حد توان برای همگان فراهم شود.

 

مطابق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته سلسله کنسرت‌های شهر خاموش در تابستان امسال نیز در تهران و سپس در شهرستان‌ها روی صحنه خواهد رفت. اعضای کوارتت مینیاتور هم عبارتند از: پدرام فریوسفی، آتنا اشتیاقی، نیلوفر محبی و میثم مروستی.

 

کیهان کلهر، آهنگساز و نوازنده شاخص کمانچه برای جلوگیری از دامن زدن به بازار سیاه بلیت‌فروشی توسط دلالان، علاوه بر پایین نگه داشتن قیمت بلیت‎ها و عرضه آن در رده‌های متفاوت  از ۵۰ تا ۱۶۰ هزار تومان، از علاقمندان خواسته است که تنها از سایت بلیت فروشی معرفی شده اقدام به خرید بلیت‌ها کنند.

 

همچنین متعاقب فاجعه سیل استان گلستان در نوروز، آهنگساز «شب، سکوت، کویر» اعلام داشت که بخشی از عواید بلیت فروشی‌های انجام شده در اسفندماه این کنسرت را به مردم گلستان اهدا خواهد کرد و کسانی که در اسفندماه بلیت کنسرت شهرخاموش را خریدارای کرده‌اند در این امر خیر سهیم هستند.

 

آغاز بلیت فروشی کنسرت شهر خاموش برای تاریخ‌های ۲۵ و ۳۱ فروردین‌ماه، روز چهارشنبه ۲۱ فروردین رأس ساعت ۱۵ از طریق سایت تیوال انجام خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر