موضوعات مهم

زمستان در راه است تصاویر اقتباسی کیلیان شونبرگر از بازی تاج و تخت

زمستان در راه است

فصل ۸ و نهایی بازی تاج و تخت ۱۴ آپریل ۲۰۱۹ منتشر شد و طرفداران این سریال را در سرتاسر جهان هیجان‌زده کرد. یکی از این طرفداران عکاس آلمانی کیلیان شونبرگر است که اخیرا با یک مجموعه عکس به سریال بازی تاج وتخت ادای احترام کرده است. تصاویر عجیب شونبرگر با عنوان «زمستان در راه است» در جنگل‌های تاریک و کوهستان‌های اروپای مرکزی ثبت شده‌اند.

 

شونبرگر می‌گوید: “داستان جورج ر. ر. مارتین و پیاده‌سازی فوق‌العاده این داستان به عنوان یک مجموعه تلویزیونی یکی از بزرگترین منابع الهام برای اثر من بوده است. این دو به همراه داستان‌های محلی و داستان‌های اساطیری که از آن‌ها استفاده کرده‌ام، به سناریوهای منظره من جان بخشیده‌اند.” از قلعه‌های باستانی تا جنگل‌های مه‌آلودی که در آن‌ها تقریبا هیچکس از نبرد بین زنده‌ها و مرده‌ها جان سالم به در نبرده است را به تصویر کشیده است. تصاویر پوشیده از برف مانند ارتشی از وایت‌واکرها به تصویر کشیده شده‌اند و ابرهایی از مه ارتش مرده‌ها که درحال برخاستن هستند. شونبرگر می‌گوید:”مرده‌ها تبدیل به فروانروایان زمین خواهند شد و زندگی تقریبا همه‌جا از بین خواهد رفت.”

 

یکی از این طرفداران عکاس آلمانی کیلیان شونبرگر است که اخیرا با یک مجموعه عکس به این سریال ادای احترام کرده است.

 

وایت واکر

“ترس و وحشت از شمال آمد. یک منظره که با یخ و برف شکل گرفته است. اما یک موجود زنده آن‌جا بود که فقط برخی آن‌ها را دیده بودند و تعداد خیلی کمتری توانسته بودند از آن جان سالم به در ببرند. وایت واکرها.”

 

اما در روایت شونبرگر از بازی تاج و تخت همه چیز از بین نخواهد رفت. ناگهان یک نور گرم، در اعماق جنگل‌های سرد خواهد تابید: آتش اژدها! “نفس سوزان موجودات باستانی با ارتش زنده‌ها روبرو خواهد شد. آیا دنریس برای نجات خواهد آمد؟ آیا این نقطه عطف جنگ است؟ هیچکس نمی‌داند. اما نقطه خوبی برای تکمیل خط داستان در ذهن خودتان است.

 

در این مقاله می‌تواند تصاویر کامل مجموعه عکس «زمستان در راه است» را ببینید و برای دیدن دیگر عکس‌های شونبرگر نیز می‌توانید به وبسایت او مراجعه فرمائید.

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر