موضوعات مهم

بازگشایی تماشاخانه هامون

بازگشایی تماشاخانه هامون

مجله جامع نوریاتو: تماشاخانه هامون به زودی با مدیریت هنری هادی حجازی فر بازگشایی خواهد شد.

 

به گزارش نوریاتو به نقل از مهر، تماشاخانه هامون که قبلا با اسم «باران» یکی از پیشگامان تئاتر خصوصی بود، پس از واگذاری به تیم جدید و سه ماه بازسازی کامل، با تغییرات گسترده فرمی و محتوایی به جمع تماشاخانه‌های تهران اضافه می‌شود.

 

هادی حجازی‌فر، بازیگر سینما و کارگردان تئاتر که پس از یک دوره نسبتا طولانی دوری از عرصه نمایش، با تماشاخانه «هامون» به عرصه تئاتر باز می‌گردد، دانش‌آموخته بازیگری و کارگردانی تئاتر در مقطع کارشناسی ارشد است. او پیش از این آثاری همچون «ملاقات با بانوی سالخورده»، «رومئو ژولیت» و … را به صحنه برده بود.

 

تماشاخانه «هامون» قرار است از اواسط اردیبهشت و با ۲ اجرا که یکی از آنها به کارگردانی حجازی‌فر است، فعالیت رسمی خود را آغاز کند.

 

پس از واگذاری سالن تئاتر «باران» به تیم جدید در اواخر دی‌ماه، این سالن به منظور افزایش ایمنی تماشاگران، افزایش ظرفیت پذیرش مخاطب، بهبود استانداردهای فنی نور، صدا و صحنه و همچنین بهبود فضای محیطی مورد بازسازی اساسی قرار گرفت.

 

این مجموعه که در خیابان فلسطین، پائین تر از خیابان انقلاب واقع است، با ظرفیت ۱۴۰ تماشاگر به زودی و با برگزاری مراسم افتتاحیه رسمی به روی عموم بازگشایی خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر