موضوعات مهم

چگونه با مشکلات زناشویی روبرو شویم از 15 اردیبهشت در دیوار چهارم

چگونه با مشکلات زناشویی روبرو شویم

مجله جامع نوریاتو: مهیار اسلامی از ۱۵ اردیبهشت ماه، نمایش اولد سیبروک اثر وودی آلن را در تماشاخانه دیوار چهارم روی صحنه می‌برد.

 

به گزارش نوریاتو به نقل از مهر، نمایشنامه اولد سیبروک، یکی از سه‌گانه‌های مجموعه «بن بست نویسنده» به قلم طنزپرداز شناخته شده آمریکایی وودی آلن است.

 

این نمایشنامه یک کمدی فانتزی است که در گونه کمدی های موقعیت (سیتکام) قرار می گیرد که البته در زیر لایه هایش عناصر دیگر کمدی مثل هجو یا تلخی (گروتسک) را نیز شامل می شود.

 

این اثر در زیرِ پوست شوخی هایش نگاهی منتقدانه و بسیار زیرکانه به روابط انسانی و شیوه برخورد با مشکلات زناشویی را نیز در برمی گیرد. «اولد سیبروک» تولید تازه گروه تئاتر ریما است که پیشتر نمایش های «غرب غمزده»، «جمجمه ای در کانه مارا»، «گلن گری گلن راس» و «همه پسران من» را در کارنامه خود دارد.

 

عوامل این نمایش عبارتند از کارگردان: مهیار اسلامی، مترجم: محمدرضا اوزار، بازیگران: فرید رحمتی، المیرا صارمی، مهیار اسلامی، مریم علی نیا، دانیال محسنی و با حضور نیلوفر پارسا و میثاق جمشیدی، دستیار کارگردان: مانیا بیگلری، طراح پوستر، بروشور و محتوای تبلیغاتی: امین دایی، طراح گریم: یاسمن جلالی، مجری گریم: محمدرضا عسگری، عکاس: آرشام رضایی، طراح صحنه: مهیار اسلامی، موسیقی: صابر جعفری، امیر مغانی، ساخت تیزر: CT استودیو (امین دایی)، طراح نور: ایمان نظری، رسانه: مجتبی کاظمی، تبلیغات مجازی: ریما تئاتر.

 

نمایش اولد سیبروک از ۱۵ اردیبهشت ماه ساعت ٢١ در تماشاخانه دیوار چهارم روی صحنه می رود.

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر