موضوعات مهم

برگزاری نمایشگاه نقاشی دیجیتال توسط بنیاد روایت فتح

برگزاری نمایشگاه نقاشی دیجیتال توسط بنیاد روایت فتح

مجله جامع نوریاتو: به مناسبت روز جهانی کار و کارگر و با همت بنیاد فرهنگی روایت فتح نمایشگاه نقاشی دیجیتال «همت کارگر، ایرانی سربلند» از چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت در موزه هنرهای فلسطین برگزار خواهد شد.

 

به گزارش نوریاتو به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، در آستانه روز جهانی کار و کارگر در جهت تکریم مقام و منزلت کارگر ایرانی، نمایشگاهی با عنوان «همت کارگر، ایرانی سربلند» متشکل از ۷۰ اثر منتخب از هنرمندان برجسته عرصه تجسمی به همت انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با مشارکت مؤسسه فرهنگی هنری صبا ۱۱ اردیبهشت ماه در موزه هنرهای معاصر فلسطین برگزار خواهد شد.

 

بر این اساس، ۴۰ هنرمند در این نمایشگاه آثارشان به نمایش درآمده است که عبدالحمید قدیریان، محمود آزادنیا، علیرضا ذاکری، مجید صابری نژاد، حسن جعفری نیا و امیرمهدی گل محمدی از جمله آنها هستند که جز منتخبین جشنواره‌ای به همین نام بوده‌اند.

 

این نمایشگاه از فردا چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت همه روزه به مدت یک هفته از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۸ پذیرای عموم هنرمندان و علاقمندان است. موزه هنرهای معاصر فلسطین در خیابان بزرگمهر تقاطع خیابان برادران مظفر قرار دارد.

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر