موضوعات مهم

آثار هنرمندان ایرانی در دن کویت

آثار هنرمندان ایرانی در دن کویت

مجله جامع نوریاتو: آثار سه نفر از نقاشان ایرانی با نام‌های سعید عزمی، وحید جمانی و بابک رشوند در گالری دن کویت به نمایش گذاشته خواهد شد.

 

به گزارش نوریاتو به نقل از مهر، از ۳ تا ۱۹ اردیبهشت نمایشگاه گروهی هنر معاصر با حضورهنرمندانی از کشورهای آمریکا، نروژ، کویت، سوریه، عراق، لبنان، آفریقای جنوب، ترکیه و ایران در گالری دن کویت برگزار خواهد شد.

 

در این نمایشگاه سیامک عزمی، بابک رشوند و وحید چمانی آثار خود را به نمایش گذاشتند.

 

سیامک عزمی، نقاش کرمانشاهی متولد ۱۳۵۱، از سوی گالری نیاندر این نمایشگاه حضور دارد. نقاشی‌های عزمی در مجموعه‌هایمعتبری از کشورهای ایران، کانادا، فرانسه، چین، قطر، امارات و …نگهداری می‌شود. او تاکنون چندین نمایشگاه انفرادی برگزار کرده و در نمایشگاه‌های گروهی بسیاری در داخل و خارج کشور نیز حضور داشته است.

 

عزمی سال گذشته از سوی گالری نیان در نمایشگاه انفرادی عروسک‌ها در استانبول و همچنین نمایشگاه هنر میلان شرکت کرد. آثار این نقاش در نمایشگاه‌های دیگری در انگلیس، ایتالیا، فرانسه، چین و دبی نیز به نمایش درآمده‌اند.

 

وحید چمانی و بابک رشوند نیز دیگر نقاشان حاضر در این نمایشگاه هستند. چمانی متولد ۱۳۶۳ و عضو پیوسته انجمن نقاشان ایران است. آثار چمانی در جشنواره‌های مختلف داخلی و خارجی حضور داشته‌اند و جوایزی نیز دریافت کرده‌اند.

 

بابک رشوند نیز متولد ۱۳۵۸ در زنجان است و در زمینه گرافیک ونقاشی خط فعالیت دارد. آثار او تاکنون در جشنواره‌های بسیاری رتبه اول را کسب کرده‌اند.

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر