موضوعات مهم

نقد و بررسی «خط باریک قرمز» در دانشکده روانپزشکی

نقد و بررسی «خط باریک قرمز» در دانشکده روانپزشکی

رسانه جامع هنری نوریاتو: باحضور دانشجویان و اساتید روانشناسی نشست نقد و بررسی فیلم خط باریک قرمز در دانشکده روانشناسی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

 

به گزارش نوریاتو به نقل از مهر، یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه دانشجویان و کارشناسان پس از تماشای فیلم «خط باریک قرمز» در دانشکده روانشناسی دانشگاه تهران، به نقد و بررسی این فیلم خواهند پرداخت.

 

«خط باریک قرمز» که در جشنواره جهانی فیلم فجر اکران و کارگردان فیلم موفق به کسب جایزه نت‌پک (استعداد برتر سینمای آسیا) شد، به تلاش مجرمین کانون اصلاح و تربیت و تلاش آنها برای تغییر می‌پردازد.

 

در این اکران، رضا پورحسین روانشناس بالینی و قائم مقام سیمای جمهوری اسلامی ایران، فرزاد خوشدست کارگردان و تهیه‌کننده و بازیگر نقش اول فیلم حضور خواهند داشت. «خط باریک قرمز» ساعت ۱۵ در تالار «کوثر» دانشکده روانشناسی دانشگاه تهران (واقع در مقابل کوی نصر) اکران می‌شود و پس از نمایش فیلم دانشجویان و اساتید روانشناسی درباره این فیلم گفتگو خواهند کرد.

 

«خط باریک قرمز»، مستند-داستانی ساخته فرزاد خوشدست، چهارمین فیلم بلند مستند کارگردان است که ساخت آن ۳ سال طول کشید.

 

فیلم، داستان یک گروه مجرم نوجوان در زندان است که با کمک چند مربی نمایش تصمیم می‌گیرند یک نمایش را روی صحنه ببرند تا اگر موفق بود، به این بهانه و برای اجرا یک روز از زندان خارج شوند.

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر