موضوعات مهم

نمایشگاه «ذره دیوانه خدا» در گالری چهار آغاز شد

نمایشگاه «ذره دیوانه خدا» در گالری چهار آغاز شد

رسانه جامع هنری نوریاتو: تعدادی از آثار مرجان شکری در قالب نمایشگاه «ذره دیوانه خدا» در گالری چهار به نمایش گذاشته شدند.

 

به گزارش نوریاتو به نقل از روابط عمومی گالری چهار، نمایشگاه نقاشی‌های مرجان شکری با عنوان «ذره دیوانه خدا» در گالری چهار در حال برگزاری است.

 

مرجان شکری پس از پنج سال، ۶ اثر در ابعاد بزرگ را در این نمایشگاه که هفتمین نمایش انفرادی او محسوب می‌شود به نمایش گذاشته است.

 

فضای تصویری سیال، نوعی سیالیت مستمر و گردش دائم که گاه شعاع نور و یا انفجاری آن را می‌شکافد، جلوه‌های تصویری خاصی در آثار مرجان شکری پدید آورده است که زمینه تیره بوم‌ها این حرکت مدام را تاکید می‌کند.

 

مرجان شکری درباره این نمایشگاه گفت: من طبیعت را هر لحظه در حال تغییر می‌بینم و این جریان سیال از همین زاویه نگاهمنشأت می‌گیرد. در این چند سال اخیر به طبیعت پناه برده‌ام و همیشه در حال کشف و شهود هستم. از آنجایی که می‌خواستم در برخورد با طبیعت مواجهه‌ای جسورانه داشته باشم، طبیعت را در شب جستجو کردم و به طبیعت گردی در تاریکی شب پرداختم. از جنوب ایران و شب‌های خلیج فارس تا جنگل‌های گلستان شب راجستجوگری کردم. برای همین آثارم بینگ بنگ درونی خودم هستند و آثارم منعکس‌کننده تجربه شخصی ام از طبیعت اطرافم و کائنات است.

 

نمایشگاه آثار مرجان شکری با عنوان «ذره دیوانه خدا» تا ۲۳ اردیبهشت در گالری چهار ادامه دارد. گالری چهار در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، کوچه اشراقی، شماره ۴ قرار دارد.

 

بیشتر بخوانید

مطالب مرتبط

ارسال نظر